Zfetovaný pes rozkousal svého páníčka. Smrt narkomana viděl na vlastní oči štáb BBC

Pes zabil svého páníčka. Mohly za to drogy! | foto: Profimedia.cz

Pes je nejlepší přítel člověka. Ne vždy tato věta platí. Kdyby mohl, tak by o tom jistě své řekl narkoman Mario Perivoitos, kterého rozkousal vlastní čtyřnohý miláček, který omylem sežral jeho drogy. Drsnou scénu na vlastní oči viděl štáb televize BBC, která zrovna natáčela dokument o drogově závislých jedincích.

O drsném útoku jsme vás informovali již koncem března. Mario Perivoitos měl být jedním z těch, kteří si měli zahrát v novém dokumentu. Místo zdrcujících výpovědí ale štáb televize BBC spatřil na vlastní oči něco strašného.Narkomanův stafordšírský bulteriér jménem Major svého páníčka roztrhal. Byl totiž pod vlivem drog! Nebohý hafan omylem sežral crack, který patřil Perivoitosovi.

Kromě cracku byl dalším spouštěčem drsné scény epileptický záchvat narkomana Maria, který zfetovaného psa hodně rozrušil.

Major začal svému páníčkovi trhat maso z krku a obličeje. I přestože se štáb narkomana snažil zachránit a okamžitě zavolal záchranku, tak jednačtyřicetiletý muž zraněním podlehl.

Veterinář Nicholas Carmichael si je jistý tím, že za napadením stojí drogy, které pes omylem pozřel. V krvi Majora po nich sice žádné stopy nenašli, ale v moči objevili stopy cracku a morfia.

Je velmi pravděpodobné, že pes zkonzumoval drogy, nejspíš je sežral. V těle měl osminásobek lidské dávky. Je pravděpodobné, že k útoku došlo, protože měl v sobě pes crack, svěřil se veterinář Carmichael.

Fotogalerie
Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:18 10. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  13
 • Super
  11
 • Tvl
  8
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
 • Cože
  6


Komentáře