Hvězda Ulice Solaříková: Omlouvá se na Instagramu za to, že jí to sluší

Patricie Solaříková se Instagramu omlouvá za to, že jí to tak sluší, a svádí to na focení k rozhovoru. | foto: koláž expres

Hvězda seriálu Ulice Patricie Solaříková (29) se omlouvá za to, že je na fotce namalovaná a sluší jí to. Dále ujišťuje své fanoušky, že nechce nic předstírat a tahat je za nos. Fanoušci svou oblíbenou herečku chválí a přesvědčují ji, že přece může být krásná, i když je namalovaná, a že se nemusí za svou krásu stydět.

Patricie Solaříková občas překvapí svým postojem na Instagramu, který jako by nedával zcela smysl. Tentokrát se televizní Tereza Jordánová (postava z Ulice) ospravedlňuje z toho, že jí to příliš sluší, a ujišťuje své followery, že to jistě není proto, že by ze sebe chtěla dělat něco, co ve skutečnosti není.Přiznám se, že jsem tu původní fotku smazala, protože mi to přišlo nějak moc najednou. Moc instagramový, moc modelkovský, moc nereálný,“ začíná svou řeč, ve které naznačuje, že původní fotografii smazala, neboť ji považovala za příliš „modelkovskou“.

Hrozně se snažím, abych na svým účtě nevytvářela žádnou iluzi, nechci vás tahat za nos a předstírat, že můj život je jiný, než je, a vytvářet si tu instagramovou virtuální realitu, pokračuje blondýnka a vysvětluje, proč má obavu sdílet fotku, kde vypadá „příliš dobře“. Na závěr vysvětluje, proč i na této fotografii vypadá tak dokonale, prý se herečka „vyšňořila“ na focení k rozhovoru.

Těžko říct, z jakého důvodu seriálová hvězda takové příspěvky publikuje, ale zřejmě se jedná o reakci na trend aplikace FaceApp a používání filtrů a retuší, kterými si většina celebrit své snímky upravuje a ukazuje se tak v jiném, a to vylepšeném světle.

Není to ale snad třeba vysvětlovat. Trochu to působí, že herečka ne vždy ví, jak se postavit ke komentářům na svou osobu. Jako veřejně známá osobnost ale musí počítat s tím, že o ni média budou jevit zájem a občas ji i někdo nepochválí. Průběžně Patricii kritizuje například módní kritička Františka Čížková, což hvězdu Ulice vždy dokázalo pořádně rozlítit.

Fotogalerie

Komentáře