Rytmus uvažuje o filmové kariéře: Točil jsem s Brosnanem, režisér se mi ozve

V týdnu se konala akce hudební televize Óčko ku příležitosti ankety o nejlepší videoklip patnáctiletí. Dorazil tam i jeden z adeptů na vítěze raper Rytmus, který pohovořil o budoucnosti. Připustil, že jednou možná opustí hudební branži a půjde k filmu. Prý už natáčel s Piercem Brosnanem!

„Miluju natáčení. To už je jedno co, ale když se zapne ta kamera, je to takový zvláštní vibe. Beru to jako dar, protože někdo se kamery bojí,“ řekl na akci Óčka v týdnu Rytmus.„Byl jsem při natáčení velkých filmů, hrál jsem i malou roličku s Piercem Brosnanem a ten režisér mě zná. Ví, že až bude točit něco dalšího, tak mi zavolá. Nikdy nevíš. Možná mi hrábne, řeknu si, že jebu na rap a budu točit filmy,“ dodal.

Rytmus se na lodi neukázal náhodou.

Hudební televize Óčko se totiž rozhodla ku příležitosti 15. narozenin vyhlásit nejlepší český a slovenský videoklip, který za dobu její existence spatřil světlo světa. Na lodi se sešli mimo některých interpretů také tvůrci daných videoklipů.

Fanoušci dodali svým hlasováním stovku adeptů, z nichž dramaturgové stanice následně vybrali 15 finalistů.

Do úzkého výběru se dostala například kapela Kabát s videoklipem Burlaci, Tata Bojs s Attention Aux Hommes! nebo Ben Cristovao a jeho klip k písni Bomby.

Dále bojuje Tomáš Klus se Sibylou, Bára Poláková s Nafrněnou nebo Kryštofův Inzerát. Na vítězství aspiruje také Majk Spirit, Rytmus nebo raper Ego.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:12 25. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  22
 • Haha
  14
 • Super
  9
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
 • Tvl
  7


Komentáře

Expres.cz