Nechutný skandál: Holič zveřejnil video, na kterém stříhá mrtvého chlapce!

Deset nejkrásnějších žen Česka | foto: Expres Koláž

Cameron Chadwick (+15) byl teenager z vesnice nedaleko Manchesteru. Miloval jízdu na mopedu, která se mu bohužel stala osudnou. Jeho zdrcení rodiče se jej rozhodli nechat do rakve naposledy ostříhat. To však ještě netušili, jak otřesný zážitek je čeká!

Cameron vždy miloval jízdu na mopedu. To byla bohužel také příčina jeho smrti, nešťastnou náhodou totiž narazil do sloupu veřejného osvětlení a utrpěl vážný úraz hlavy. I přes včasný příjezd záchranářů se chlapce bohužel zachránit nepodařilo a v nemocnici svému zranění podlehl.Nešťastní rodiče začali strojit pohřeb a rozhodli se, že syna nechají naposledy ostříhat, aby v rakvi vypadal co nejlépe. S neobvyklým požadavkem přišli za holičem z místního salónu Mo ́s Barbers, který jim rád vyhověl. To ovšem ještě chlapcovi pozůstalí netušili, jakou hrůzu budou muset ještě prožít!

Holič totiž na podivnou zakázku nekývl ze solidarity s nešťastnou rodinou, ale z touhy po vlastním zviditelnění. To ho vedlo k naprosto šílenému činu, který snad nikdo nechápe! Nechal se při stříhání mrtvého hocha natočit svým známým a na závěr s tělem dokonce pózoval. Toto video poté umístil na internet, kde na něj natrefili šokovaní příbuzní zesnulého teenagera!

Holič za to sklidil vlnu kritiky jak od svých vlastních přátel, tak od Cameronových příbuzných. „Nemůžu uvěřit, že má kamarádka ti důvěřovala, že ostříháš vlasy jejímu úžasnému synovi, než ho uloží k odpočinku, a tys natočil video...nechutné!“ řekl například jeden z kritiků. Bez odezvy jeho čin nezůstal ani v salónu - muž dostal okamžitou výpověď. A pokud jde o nechutné video, provozovatel serveru, kde bylo zveřejněno, jej již odstranil.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:20 6. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  23
 • Trapas
  12
 • Super
  11
 • Sladký
  10
 • Haha
  9
 • Cože
  9


Komentáře