Kam až Mareš pro sledovanost zajde? V postech z Bora Bora nabízí i prsa Moniky

Kam až Leoš Mareš (41) s propagací svého soukromí zajde? Na svém Instagramu natočil snoubenku Moniku Koblížkovou s odhaleným poprsím, ačkoli o to nestála. Snoubenci si poté před půl milionem lidí vyměnili názory.

Moderátor Leoš Mareš odletěl se svou snoubenkou Monikou Koblížkovou na cestu kolem světa. Po Las Vegas se objevili na slunečném Bora Bora, odkud oba denně vysílají několik postů.A zatímco Monika se o své soukromí dělí s rozvahou, Leoš fanouškům ukazuje každý krok a v tajnosti nenechá ani okamžiky, které by měly zůstat soukromé.

Naposledy se na svém Instagramu podělil se záběry z postele, na kterých má Monika odhalená prsa. „Co děláš?! Prsa, ne?“ vyhrkne Koblížková, když zbystří, že ji její drahý natáčí, a rychle vnady zakryje.

Mareš i přes to, že se jeho partnerka hněvala, nabídl videa veřejnosti a ještě je poté v dalším videu komentoval. To ale bylo na jeho milou dost. „Kdy mě natočíš i normálně? Milou a usměvavou? Vždyť lidi si o mně musí myslet, že jsem úplná k*áva,“ zlobí se Monika v další sérii videí.

My si jen říkáme – má moderátor vůbec nějaké hranice? A uvědomuje si, že si s sebou do ložnice bere téměř půl milionu sledujících?

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz