Rýsuje se světová hvězda z Česka: Mikolas Josef dokázal to, co nikdo před ním

Hudebník Mikolas Josef (22) prožívá nejlepší období ve svém životě. Nejenže Česko reprezentuje v portugalském Lisabonu na Eurovizi, ale také prorazil do světového showbyznysu. Díky svému hitu si přijde na pořádný balík peněz!

Zpěvák Mikolas Josef prožívá, o čem sní snad každý mladý hudebník. Zatímco ještě před lety hrál na ulici za pár drobných, v minulém týdnu podepsal smlouvu o celosvětovém zastoupení firmou RCA Records, jež je jednou z vlajkových lodí hudebního vydavatelství Sony Music, které zastupuje i taková jména, jako je Justin Timberlake nebo Britney Spears. „Je to neuvěřitelné, bylo těžké to držet v tajnosti a jsem rád, že je to venku. Máme velké společné plány, a když jsem hrával na ulici na kytaru, tak se mi o něčem podobném doslova ani nesnilo,“ svěřil své bezprostřední pocity Mikolas, kterému se v roce 2018 opravdu daří.

Kromě tohoto úspěchu totiž reprezentuje Českou republiku v portugalském Lisabonu na Eurovizi. Mám z toho neskutečný pocit,“ uvedl s nadšením.

Podle odhadů by mu tato smlouva mohla vynést až deset milionů korun za první rok. Což znamená, že by se mu podařilo dostat se mezi přední české zpěváky.

Podobný úspěch se totiž podařil snad už jen Karlu Gottovi, který se stejnou firmou spolupracoval před více než patnácti lety.

„Do roka by měla vyjít debutová deska, na které by podle očekávání měly být tři další hity. U nás je Mikolas označován jako evropský Justin Timberlake,“ uvedl dokonce viceprezident společnosti Markus Hartmann.

Tak uvidíme, jak ve světě uspěje!

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:02 12. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  27
 • Tvl
  8
 • Cože
  7
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
 • Haha
  5


Komentáře