Malátný promluvil o vztazích v kapele Chinasku: Jsme horší než ženské!

  •   19:00
  • diskuse

Na střeše rádia Impuls naposledy zahráli. | foto: Herminapress.cz

Kapela Chinaski je na české hudební scéně dvě desítky let. A ačkoli je to pořádně dlouhá doba, na problémy mezi členy to zatím nevypadá. Michal Malátný (46) přiznal, že i přes drobné neshody jsou horší než ženy a vzájemně se na sebe po pauze těší.

Frontman kapely Chinaski Michal Malátný promluvil o vztazích mezi jednotlivými členy. Po několika společných letech většinou v kapele panuje nevraživost a touha být více na očích jednotlivě. To se ale prý jedné z nejúspěšnějších kapel v Česku netýká. Chlapi se občas sice hádají, ale nakonec jsou jako ženy a kontaktují se i během pauzy.„Samozřejmě že nějaké neshody někdy byly, nikdy ale tak závažné, aby nás to rozhodilo. Člověk musí být týmový hráč a nedělat si čárky, kdo v té kapele dělá víc. Jestli napsal víc hitů jeden nebo druhý... Zkrátka a dobře musí vystupovat jako celek, a to se nám i po letech daří,“ svěřil se Expres.cz Malátný, kterému koncem května začaly prázdniny.

Na střeše rádia Impuls se na více než čtvrt roku s fanoušky rozloučil se slovy, že se na podzim mají na co těšit. Přiznal ale, že ačkoli bude trávit léto s rodinou v teplých krajinách, kluci mu budou chybět.

„To je vtipné. My si sice řekneme, že máme pauzu, ale samozřejmě, že jsme v kontaktu. Jsme jak ženské,“ prozradil se smíchem.

A není se co divit! Vždyť právě se členy kapely tráví většinu svého času. Zkouší, jezdí po světě a koncertují. Jsou navíc všichni dobří kamarádi se stejným smyslem pro humor a pohledem na svět. „Jinak by to nefungovalo,“ uzavřel Malátný.

Fotogalerie

Komentáře