Hrdlička rok a půl po rozchodu s Borhyovou promluvil: Byla to Itálie!

Michal Hrdlička promluvil o vztahu s Lucií Borhyovou. Byl plný hádek. | foto: Profimedia.cz

Je tomu už rok a půl, co se Michal Hrdlička (28) a Lucie Borhyová (38) rozešli. A až nyní moderátor přiznal, proč jejich vztah ztroskotal, a že měl spoustu důvodů k tomu být vznětlivý. Co mu Lucka prováděla?

Teprve rok a půl po rozpadu vztahu dokáže Michal Hrdlička otevřeně mluvit o tom, proč se s Lucií Borhyovou rozešli. Za vším měly podle všeho stát velmi časté neshody a drsné hádky.„Řekněme si to asi tak: nedělám ze sebe žádného svatouška, ale rozhodně vina nebyla jen na mé straně, jak byl ten příběh jednostranně prezentován - jako že jsem byl nevyzrálý nebo že jsem dal dokonce přednost jiným ženám. Ne, rozhodně v tom nebyl nikdo třetí a ty důvody byly čistě osobní mezi námi. A to tak vážné, že v tom nešlo pokračovat,“ uvedl v rozhovoru pro Magazín DNES, který vychází každý čtvrtek.

„Já jsem výbušný, vznětlivý typ, k hádce nebo výbuchu vzteku mi stačí málo. Když žijete s někým, kdo to ve vás podněcuje, a pak jsou ty konfliktní situace prakticky na denním pořádku, není na takovém soužití nic příjemného,“ vzpomínal na život s blonďatou moderátorkou.

Borhyová a Hrdlička měli italskou domácnost.

Borhyová a Hrdlička měli italskou domácnost.

Borhyová a Hrdlička si zkrátka nesedli jako dvě osobnosti. Dostávali se do neustálých konfliktů a dokonce i odchod Michala od rodiny měl být velmi dramatický.

Podobně jako tomu je v amerických filmech, Lucie podle dobře informovaných zdrojů vzala jeho věci a vyhodila je Hrdličkovi z domu za hlasitého řevu. To se samozřejmě Michalovi nelíbilo a nastal další konflikt, exmilenci se poté nemohli několik dní vidět a dokonce se snažili, aby se co nejméně potkávali ve studiu.

Není se proto co divit, že Michal na celý vztah nevzpomíná v tom nejlepším a svého odchodu zatím nikdy nelitoval.

„Stojím si zatím, že to bylo nevyhnutelné a správné rozhodnutí. Dobré pro všechny,“ uvádí v rozhovoru. „Ale aby to nevyznělo, že celého toho nevydařeného vztahu lituji, za dceru jsem šťastný. Ona je naopak to nejlepší, co mě potkalo,“ změnil téma na příjemnější věci.

Došla tedy řeč i na jeho aktuální partnerku Karolínu Plíškovou, na kterou si nemůže stěžovat. Tenistka mu totiž odpustila karlovarský skandál, kdy osahával pět dívek a prohlašoval, že s ní nechodí, a dokonce ho bere všude po světě.

„A pak jsou naopak lidé jako Karolína, kteří na vás působí jako balzám, kteří vás uklidňují. Za ten rok, co jsme spolu, se mi s ní ještě nestalo, že bych se nějak rozčílil,“ uvedl, že s tenistkou zažívá naprosto pohodový vztah, ač na začátku musel projít zkouškou.

„Jsem přesvědčený, že jí od vztahu se mnou spousta lidí odrazovala,“ prozradil s tím, že nadšený z jejich vztahu nebyl ani dnes už bývalý trenér Plíškové Jiří Vaněk.

Vztah s Karolínou si Michal nemůže vynachválit.

Vztah s Karolínou si Michal nemůže vynachválit.

Všechny překážky spolu ale pár zvládl a momentálně si užívají každé volné chvíle.

Tak snad jejich vztah jednou neskončí podobným fiaskem, jako tomu bylo s Lucií Borhyovou.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00 12. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  51
 • Trapas
  50
 • Haha
  37
 • Tvl
  24
 • Sladký
  17
 • Cože
  16


Komentáře

Expres.cz