Vybílila mi byt a vzala i můj dárek! Takhle na Michaelu Ochotskou vzpomíná její první partner

 •   0:01
 • diskuse

Michaela Ochotská má za sebou mnoho nepovedených vztahů. | foto: archiv

Zlatokopka. Tak s tímto slovem se nejčastěji skloňuje jméno Michaely Ochotské. Kdo je ale bývalá herečka a moderátorka nováckých zpráv, která jednu dobu měnila movité partnery tak rychle, že se pánové mohli klidně potkat ve dveřích, podat si ruce a předat si několik užitečných rad?

Nejvíc se o Ochotské v minulosti rozpovídal kaskadér Jan Holub, který ji měl podle jeho slov dostat ze zapadákova do velkého města. S Ochotskou se měl seznámit během natáčení jednoho zahraničního velkofilmu, které se konalo nedaleko Bruntálu, odkud exmoderátorka pochází. Slovo dalo slovo a Holub si nastěhoval Míšu k sobě do Prahy.A zatímco si Holub po pětiletém vztahu naivně myslel, že budou následovat zásnuby a založí spolu rodinu, Ochotská měla jiné plány.

Protože byl Holub z filmové branže a měl kontakty, seznámil Míšu s režisérem seriálu Pojišťovna Jiřím Adamcem. A to byla jeho osudová chyba. Míša získala svou vytouženou roli a chudák milenec dostal kopačky.

Nezůstalo ale jenom u rozchodu. Podle slov bývalého milence mu měla Ochotská po rozchodu doslova vybílit dům. Byl jsem hloupý a dal jsem jí po našem rozchodu celý den na to, aby se odstěhovala. Když jsem se ale vrátil, tak jsem neměl doma skoro nic. Vzala si všechno. Od peřin začínaje a toustovačem konče,“ vzpomínal tehdy Holub, kterému Ochotská měla vzít i dárek, jenž mu věnovala.

Dala mi zlatý přívěšek ve tvaru M, který jsem měl na nočním stolku, a ona si ho vzala. Když jsem jí zavolal, že to byl dárek od ní a chci si ho nechat na památku, tak mi prostě řekla, že bych ho stejně nenosil a ona ho raději nechá roztavit a udělá si z něj prstýnek,“ tvrdil před lety Holub.

Po eskapádě s kaskadérem šla Ochotská z náruče do náruče. Randit měla s Martinem Ručínským, Petrem Nedvědem, Tomášem Ujfalušim. Mezitím se blonďatá krasavice postupně vyšplhala až na moderátorku hlavních zpráv na Nově. V té době měla vztah s ženatým podnikatelem Michalem Exnerem, který jí nyní - stejně jako jeho předchůdci - nemůže přijít na jméno.

Důvod je prostý. Přestože se kvůli ní Exner rozvedl s manželkou Denisou, s níž měl syna, a po několika týdenním vztahu jí věnoval luxusní vůz, Ochotská ho veřejně zesměšnila. To, když se provalilo, že ho celé měsíce podváděla se svým současným manželem Lukášem Rosolem.

Vztah jí nevydržel ale ani s Rosolem. Jejich manželství totiž momentálně prochází krizí a ačkoliv Ochotská v posledních dnech posílá směrem ke svému manželovi divné vzkazy, které vyznívají jako prosba o návrat, tenista nereaguje a zdá se, že pro něj manželství s Ochotskou nemá žádnou váhu.

Uvidíme tedy, co vše si Míša odnese z tohoto vztahu. Holubovi měla dle jeho slov vybrat celý dům, po Tomáši Ujfalušim jí zbylo luxusní Audi A5, hodinky poseté diamanty za několik set tisíc korun a briliantový prstýnek za necelých dvě stě tisíc.

A s prázdnou určitě neodešla ani ze vztahu s Exnerem.

Jak to asi dopadne s Lukášem Rosolem? To je ve hvězdách nebo případně v předmanželské smlouvě.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 20. dubna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  135
 • Haha
  116
 • Super
  48
 • Tvl
  31
 • Sladký
  29
 • Cože
  27


Komentáře