jít naiDNES.cz

Jiří Suchý zůstal sám, Jitka Molavcová nedorazila do Varů. Co se stalo?

Jitka Molavcová musela kvůli nemoci zrušit svou návštěvu Karlových Varů. Jiří Suchý tu tak bude muset být sám. | foto: Pavel Dvořák, Tilen VajtProfimedia.cz

Jitka Molavcová musela zrušit svou návštěvu Karlových Varů, kde se ve čtvrtek večer bude premiérově vysílat dokument o jejím dlouholetém kamarádovi a parťákovi Jiřím Suchém. Ačkoliv bylo avizováno, že na festival ve čtvrtek ráno přijedou spolu, legendární hudebník přijel sám. Molavcovou skolil zánět průdušek!

Závěr karlovarského festivalu se nese v duchu Jiřího Suchého a jeho Semaforu, který společně s Jiřím Šlitrem a přáteli založili před šedesáti lety.

Právě dnes se totiž v Karlovarském městském divadle bude premiérově vysílat dokument Jiří Suchý – Lehce s životem se prát z dílny režisérky Olgy Sommerové.

Tuto poctu si bude muset ale Jiří Suchý užít sám. Ačkoliv mu doprovod měla dělat Jitka Molavcová, která do divadla přišla v roce 1970 a od té doby jsou z nich nerozluční parťáci, skolila ji nemoc.

Podle informací Expresu měla herečka, která příští rok oslaví sedmdesáté narozeniny, dostat zápal plic.

„Zápal plic to naštěstí není. Zánět průdušek stačí. Přeji hezké dny v Karlových Varech,“ napsala nám Molavcová, které je líto, že na festival nemohla přijet.

My jí přejeme brzké uzdravení!

Fotogalerie

Komentáře