jít naiDNES.cz

Na miminko se necítím, trénuji na pejskovi, přiznal Jaromír Nosek. Co na to přítelkyně?

Sympatický herec Jaromír Nosek (41) také nemohl chybět na festivalu v Karlových Varech, kam dorazil i se svou partnerkou Zuzkou (28). Oba se k sobě chovali velmi zamilovaně, užívali si večerní atmosféry v příjemném baru, kde popíjeli s kamarády. Udělali si čas i na rozhovor pro Expres, kde toho na sebe práskli opravdu hodně. Co jim na sobě vadí? Je na řadě miminko?

Herec známý třeba z filmu Účastníci zájezdu Jaromír Nosek je známý tím, že miluje zábavu a lidi kolem sebe dokáže bavit i hodiny. Nejinak tomu bylo i v Becher zóně, kde Expres herce s partnerkou Zuzanou potkal.

Sám jako bývalý barman si míchal drinky, popíjel s kamarády, objímal se s přítelkyní a bylo poznat, že je ve svém živlu a noc bude dlouhá. A proč ne, když přijel jen na jednu noc si to ve Varech užít. 

Povedlo se nám na chvíli Míru odtrhnout od zábavy, aby udělal se Zuzkou dvojrozhovor na kameru, který se nakonec rozvinul do velmi úsměvných situací. Co jim třeba na sobě vadí?

„To je těžké, ale Zuzka moc dobře ví, co mi vadí, a snaží se na tom pracovat, ale nechci být konkrétní,“ rozpovídal se Míra, přičemž Zuzana sama přiznala, že je hodně žárlivá.

„Občas žárlím, vím, že na tom mám zapracovat. Já bych byla zase ráda, kdyby Míra byl trošku vyklidněnější a méně pařil, ale on mi sám říká, že jsem si ho přece takového našla,“ smáli se oba.

Žijí spolu už rok a tři čtvrtě, herec dokonce koupil byt na hypotéku, aby měli konečně domov. Neplánují miminko, když už si pořídili štěně čivavy?

„Na pejskovi právě trénuji na to miminko, jestli by mi to šlo, ale zatím mi to moc nejde. Nechce se mi ráno vstávat ani se psem, nedovedu si představit mít dítě, ale jednou to asi přijde,“ mluvil s nadhledem sobě vlastním Míra.

Jaromír Nosek s přítelkyní Zuzkou jsou stále zamilovaní jako na začátku.

Jaromír Nosek s přítelkyní Zuzkou jsou stále zamilovaní jako na začátku.

„Já bych časem miminko chtěla, ale teď mám náročnou práci, dokonce mám dvě, takže bych to ani nestíhala. Hodí se každá koruna, ale časem bych se tomu nebránila. Míra už na to věk má,“ dělala si Zuzka legraci ze svého partnera.

Bylo na nich poznat, že se mají opravdu rádi a chtěli by spolu být i přes všechny chyby, které jim na sobě vadí. Více se o zamilovaném párečku dozvíte, když si pustíte video. 

Fotogalerie

Premium

Do luxusu investoval i Jaromír Soukup. Nejdražší byt v Česku je dál na prodej

Na samém vrcholu stometrového mrakodrapu V Tower na pražském Pankráci jsou dva penthousy, obecně považované za...

iDNES Premium už používá 150 tisíc lidí. Cena nebude mít konkurenci

Unikátní služba iDNES Premium funguje měsíc. Už bezmála sto padesát tisíc čtenářů oslovil mix exkluzivního čtení a...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře