Není třeba myslet jen na práci! Krásná Daniela působila na večírku trochu osamoceně

Moderátorce by slušel i nějaký doprovod. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

Krásná moderátorka Daniela Písařovicová (40) přijela na festival do Karlových Varů sice pracovně, ale rozhodla si to užít se vším všudy. Jakmile měla padla, hned šla za zábavou. Jenže opravdu se bavila? Na zahajovacím večírku působila osamoceně.

Na festival do Varů většinou lidé jezdí po skupinkách, aby si užili větší zábavu. A to se týká i celebrit. Daniela Písařovicová sice přijela s partou lidí z televize, ale ti se jí nakonec o zábavu nepostarali. 

Krásná brunetka se tak chtěla zabavit sama a šla na párty po zahajovacím přenosu, kdy si chtěla odfrknout od práce. Asi doufala, že tam potká někoho známého, kdo jí bude dělat společnost, což se bohužel nestalo.

Na balkoně hotelu Thermal stála většinou o samotě, popíjela, dala si jídlo z rautu, ale že by se vyloženě bavila?

Přitom je to právě Daniela, která se poslední dobou od účasti ve StarDance ukazuje na různých společenských akcích, kde to dokáže pořádně rozjet. Třeba jako naposledy na oslavě 80. narozenin Karla Gotta, kde se vyfotila spolu s Jaromírem Jágrem (47) a fanoušci jak hokejisty, tak krásné zprávařky ihned zavětřili.

Daniela chodbami holelu Thermal bloumala zcela sama.

Daniela chodbami hotelu Thermal bloumala zcela sama.

Třeba se ještě Daniela pořádně zabaví další dny, protože to vypadá, že centrum dění největší kulturní události Česka jen tak neopustí. Rozhodně by si k sobě dokonalý pánský doprovod zasloužila.

Expres vás i nadále bude informovat o tom nejzajímavějším, co se v Karlových Varech děje. 

Fotogalerie

Komentáře