Shnij v pekle, parchante! Přátelé zabité dívky mají pro Martina Ch. drsné vzkazy

Rána, která nikdy nepřestane bolet. To je pro pozůstalé smrt čtrnáctileté dívky, která nepřežila běsnění Martina Ch. v Doubici na Děčínsku. Přátelé mladé školačky už zaplavili Facebook dojemnými vzkazy do nebe. Ozývají se také ti, kteří navrhují ty nejdrsnější tresty pro bývalého novináře, který se k brutálnímu činu přiznal.

Čtrnáctiletou dívku Martin Ch. zabil, její o dva roky starší kamarádku přizabil. Brutální čin se odehrál v Doubici na Děčínsku, tedy ve vesničce, kde má zpěvák Karel Gott svou roubenku.Oběť bývalého novináře našli svázanou ve sklepě. Martinovi Ch., bývalému šéfredaktorovi nejmenovaného časopisu, teď hrozí až výjimečný trest. Přátelé zabité školačky mají ale jiné návrhy!

„Ten parchant, co jí to udělal, ať shnije v pekle,“ má jasno například Martin, který smrt mladé dívky nejspíše těžko rozdýchává. S jeho názorem souhlasí mnoho lidí, někteří posílají bývalého novináře dokonce „na provaz“.

„Tomu parchantovi bych dala provaz, z fleku! Je mi to moc líto,“ píše paní Dagmar.

Podobných drsných vzkazů se na sociálních sítích objevuje nespočet. Kromě toho také někteří vytvořili pro čtrnáctiletou školačku pomník, který je plný plyšáků, svíček a vlastnoručně psaných dopisů.

Kamarádky vzpomínají na dívku, kterou zabil Martin Ch. v Doubici.

Kamarádky vzpomínají na dívku, kterou zabil Martin Ch. v Doubici.

Brutální vražda v Doubici na Děčínsku je tématem pro českou veřejnost od nedělního dopoledne. Martin Ch., který se k činu přiznal, podle svého advokáta vraždit nechtěl a svého činu lituje. To ale pozůstalé nezajímá a žádají po české justici ten nejtvrdší možný trest.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 27. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  12
 • Super
  10
 • Trapas
  9
 • Haha
  8
 • Sladký
  7
 • Tvl
  6


Komentáře

Expres.cz