Majitel kaplického zverimexu vrací úder: Je to kampaň a řeší ji už policie!

Jako blesk z čistého nebe se na českém Facebooku zjevilo video, které ukazuje smutnou čivavu v kaplickém zverimexu. Autorku nahrávky zaplavila doslova vlna reakcí. Někteří jí vyjádřili podporu, ale najdou se i tací, kteří jí za odvahu vyhrožují. Mezi ně údajně patří i manželský pár, jenž vlastní kaplický zoo shop. Redakci Expres.cz se podařilo s aktéry bobtnajícího konfliktu spojit. Skončí celá věc před soudem?

Záběry z kaplického zverimexu zveřejnila na svém Facebooku paní Mia Zimmerman. Podle ní personál drží trápící se štěňata za sklem a snaží se je prodat za sedm tisíc korun!Autorka otřesného videa upozornila také na to, že sténání štěňat je slyšet až na ulici. S touto verzí ale absolutně nesouhlasí manželský pár, který vlastní výše zmíněný krámek.

„Milá slečna proti nám udělala jakousi kampaň. Celou věc jsme oznámili na policii a poté paní Mia vše smazala. Už to asi svědčí o tom, že paní Mia nemá čisté svědomí a není to tak, jak ona prezentuje. Dnes nás navštívila paní z ligy na ochranu zvířat a nestačila se divit, že je vše jinak,“ sdělila Expresu paní Faktorová, která s manželem vlastní kaplický zverimex.

Autorka videa Mia Zimmerman se zase svěřila, že ode dne, kdy zveřejnila děsivou videonahrávku, dostává jednu výhrůžnou zprávu za druhou. „Píše mi sestra majitele zverimexu i jeho žena. Informují mne o tom, že na mne podají trestné oznámení a že budu litovat toho, že jsem o nich takto informovala,“ přiznává Expresu žena, která videa ze svého Facebooku raději rychle smazala.

„Výhrůžné zprávy dostávám ale i od jiných lidí. Naštěstí ale stále převládají pozitivní reakce,“ říká Mia Zimmerman, která už kontaktovala několik právníků pro případ, že by celá věc skončila před soudem.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:25 26. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  9
 • Cože
  9
 • Tvl
  9
 • Trapas
  8
 • Sladký
  6
 • Haha
  5


Komentáře

Expres.cz