Madonna čelí skandálu: Dopisy odhalily útok na Whitney Houston a Sharon Stone

  •   12:45
  • diskuse

Madonna se velmi nelibě vyjádřila o Whitney Houston a Sharon Stone. Co řekla? | foto: Koláž Expres/Profimedia

Madonna čelí velmi nepříjemnému skandálu. Z korespondence mezi ní a její bývalou kamarádkou totiž uniklo velmi nelibé vyjádření o Whitney Houston a Sharon Stone. A nebrala si servítky. „Jsou tak hrozně průměrné,“ napsala.

Popová královna Madonna (58) dokázala, že všechny ty řeči o upřímných vztazích v showbyznysu jsou jen výmysl. Její bývalá přítelkyně totiž dala do dražby dopis, který jí zpěvačka kdysi napsala, a jeho obsah je šokující.„Je neskutečně frustrující, když čtu, že Whitney Houston má hudební kariéru, kterou bych si měla přát i já, a že Sharon Stone dosáhla na filmovém plátně toho, čeho já nikdy nedosáhnu,“ píše přítelkyni a umělecké poradkyni Darlene Lutz.

S tou se však v roce 2005 rozešla ve zlém a žena se teď rozhodla uskutečnit pomstu. Dala do dražby jejich soukromou korespondenci.

„Neštve mě to proto, že bych chtěla být těmito ženami. To bych raději umřela. Ale frustruje mě, že jsou tak hrozně průměrné, a přitom je všichni vyzdvihují jako vzor všech ctností. Snaží se mě jimi jen ponížit,“ vysvětluje v dopise Madonna.

Madonna si s kolegyněmi nebrala servítky. Její slova jsou šokující.

Madonna si s kolegyněmi nebrala servítky. Její slova jsou šokující.

Sharon Stone (59) se proslavila v 90. letech erotickou scénou v thrilleru Základní instinkt a od té doby sbírala jeden úspěch za druhým. Má na svém kontě Zlatý glóbus a patřila mezi nejlépe placené herečky Hollywoodu. Roku 2005 dokonce navštívila filmový festival v Karlových Varech.

Erotická scéna z filmu Základní instinkt vstoupila do legend.

Erotická scéna z filmu Základní instinkt vstoupila do legend.

Adoptovala tři syny a opuštěnou ženu, kterou včlenila do své rodiny jako babičku pro syny. Má sklony k bisexualitě.

Whitney Houston patřila za života k nejúspěšnějším a nejoceňovanějším zpěvačkám na světě. Mezi 415 cenami, které získala, bylo i několik cen Grammy, Emmy a dalších.

Whitney Houston se vymstilo dlouhodobé užívání kokainu.

Whitney Houston se vymstilo dlouhodobé užívání kokainu.

V roce 2012 zemřela. Její bezvládné tělo našel ve vaně hotelu v Los Angeles den před udílením cen Grammy její osobní strážce. Na vině měl být kokain, který dlouhodobě užívala v kombinaci se srdeční chorobou. Došlo ke kolapsu, který její tělo neustálo.

Fotogalerie

Komentáře