Překvapení pro silnou základnu fanoušků Lucky Vondráčkové: Dostala práci v Kanadě. Skončí v Česku?

Lucie Vondráčková dostala pracovní nabídku v Kanadě. Znamená to snad, že se do Česka už nikdy nevrátí? | foto: Facebook, Profimedia.cz

Fanoušci Lucie Vondráčkové (36) mají pádný důvod k obavám. Poté, co zpěvačka na udílení cen Český Slavík přiznala, že by si dokázala představit život pouze v Kanadě, se v zasněžené zemi upsala. Stala se jednou z hlavních hvězd romantické komedie The Perfect Kiss.

Ještě nedávno si všichni mysleli, že se Lucie Vondráčková věnuje za oceánem dětem a je pro místní zcela neznámá. Jak se ale podle nejnovějších informací ukázalo, není tomu tak.Vondráčkové si totiž všimli kanadští filmaři a obsadili ji do jedné z hlavních rolí romantické komedie The Perfect Kiss.

Informaci přinesl správce jejího fanklubu Petr Mráček. „Lucka do Nového roku vstupuje pracovně. V Kanadě začala natáčet vánoční romantickou komedii The Perfect Kiss, kde ji uvidíme samozřejmě v hlavní roli,“ uvedl na stránkách.

Zpěvačka se tak za oceánem může věnovat práci, kterou tolik miluje. Herectví pro ní bylo vždy její obrovskou vášní a koníčkem, v němž se chtěla rozvíjet.

Když tu natáčela, vzala si nejmladšího syna s sebou. Byla však velmi ztrhaná.

Když tu natáčela, vzala si nejmladšího syna s sebou. Byla však velmi ztrhaná.

Možnost, kterou dostala v zahraničí, ji tak bezesporu musela velmi potěšit. Ještě, když jí může usnadnit život.

Donedávna totiž za prací Lucie dojížděla do Česka a musela být bez svých dětí i manžela po několik týdnů. Takto zůstane rodina pohromadě a zpěvačka uspokojí své kariérní touhy.

Pokud se tedy v zahraničí zalíbí, bude na čase se ptát, zda ji do Česka ještě něco potáhne. Za poslední roky sem totiž jezdila jen kvůli natáčení nebo udílení cen Český Slavík.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:30 3. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  43
 • Haha
  14
 • Cože
  14
 • Trapas
  13
 • Sladký
  13
 • Tvl
  13


Komentáře