Balí mě už dva roky, přiznala Bílá o milenci. Musím ji chránit, troufá si Radek

Lucie Bílá je s novým partnerem nesmírně šťastná. | foto: Sportovní centrum Ymca/Facebook/Profimedia

Celá doslova září štěstím. Našla muže, který, zdá se, alespoň na čas zvládne stát po boku natolik silné a soběstačné ženy, jakou Lucie Bílá bezesporu je. Zpěvačka se rozhodla otevřeně pohovořit o jejich seznámení a ke vztahu se vyjádřil dokonce i samotný o 18 let mladší zajíček Radek.

„No, my jsme se seznámili na obnovené premiéře Carmen. Já jsem utíkala před davem novinářů a schovala jsem se za největšího muže v místnosti. Vůbec jsme se neznali a ještě stál zády. Já jsem se za něj schovala tak moc hezky, že jsem se představila jemu i jeho mamince, která tam byla a dostala jsem vizitku,“ svěřila se Lucie Bílá v úterý za přítomnosti svého nového partnera Radka Filipiho v rozhovoru pro rádio Impuls, kam zavítala ku příležitosti zahájení prodeje vstupenek na Český mejdan s Impulsem 2017.O události, kterou Bílá v rozhovoru popisuje, se před bezmála dvěma lety psalo, stejně jako o jejich seznámení.

Spekulovalo se o poměru, jenž měla Lucie Bílá krátce po rozchodu s Petrem Makovičkou. Fitness trenér Radek však tehdy uvedl, že se s Luckou vůbec nezná.

Co se dělo poté?

„Následoval rok a kus, kdy jsem kličkovala jako zajíc a utíkala, protože jsem se bála. Bála jsem se vztahu, říkala jsem si: holka, už neblbni. Ale on byl pořád někde blízko, cítila jsem takovou hezkou oporu a jistotu, navíc má laskavý humor a krásnou energii,“ popsala přešťastně Bílá.

Bílá doslova hoří láskou. Přiznala, že je zamilovaná až po uši.

Bílá doslova hoří láskou. Přiznala, že je zamilovaná až po uši.

Nejslavnější česká slavice má za sebou vztahů s mladšími partnery hned několik.

Mezi ty nejvýraznější patří vztah s o 14 let mladším zpěvákem Václavem Noidem Bártou, za kterého se provdala 7. dubna 2006. Manželství však vydrželo pouze dva roky.

V dubnu 2006 si Lucka vzala Vaška Bártu. Její partneři jsou si nápadně podobní.

V dubnu 2006 si Lucka vzala Vaška Bártu. Její partneři jsou si nápadně podobní.

S fitness trenérem Radkem se Lucie dle vlastních slov chovala vezmi obezřetně. S ohledem na svůj věk nechtěla do ničeho, tak říkajíc, vlétnout po hlavě.

„Nakonec jsem si říkala, tak ho pusť, tak jsem si to dovolila a zamilovala jsem se až po uši. Dovolila jsem si být šťastná. Sice jsem na svém Facebooku dneska četla spoustu hrozných zpráv, ale líbí se mi, že 50 tisíc lajků tam máme, takže fandové jsou. Já jsem se prostě rozhodla být šťastná. Myslím, že je ještě čas na to být sám. A ten muž mě dělá šťastnou moc.“

A co k celé záležitosti uvedl sám o 18 let mladší fešák Radek? „Já jsem tady od toho, abych chránil ten náš český poklad.“

Tak snad svůj úkol splní.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:17 5. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  19
 • Super
  16
 • Tvl
  12
 • Haha
  9
 • Cože
  9
 • Sladký
  7


Komentáře