Ten si troufá. Leoš Mareš chce vyprodat největší halu Česka!

Leoš Mareš chce vyprodat O2 arenu. | foto: Evropa 2

Jediný koncert v životě. Tak loni Leoš Mareš avizoval svůj narozeninový koncert ve Fóru Karlín, které nakonec byly rovnou dva. S jídlem ale přichází chuť a Mareš se rozhodl znovu vstoupit na koncertní pódia. Tentokrát chce vyprodat rovnou největší českou halu, ve které vystupují jenom ty největší hvězdy!

Fanoušci, kteří si loni pořídili předražené lístky na Marešův JEDINÝ koncert v životě, se musí cítit rozčarováni. A to dvojnásob. Nejenže ve Fóru Karlín měl dva koncerty po sobě, ale dneska oznámil, že se 24. dubna 2018 uskuteční v řadě jeho třetí koncert v životě.Spousta fanoušků se do Karlína nedostala a tohle bude pro ně,“ vysvětluje Mareš. Zapomíná ale dodat, že zatímco kapacita Fóra Karlín je maximálně tři tisíce stojících osob, do O2 arény se jich vejde na dvacet tisíc.

Jeho vysvětlení má ale menší zádrhel. Pokud je to pro lidi, kteří nestihli dojít na jeho letošní koncert, znamenalo by to, že je program totožný. To ale není. Což vyplývá přímo z oficiálního textu prodejce vstupenek, kde se píše, že to nebude to samé.

Mareš ale znovu slibuje velkolepý program. Hvězdné hosty, živou kapelu a samozřejmě kožichy. A s ohledem na jeho pověst, tak přesně tohle návštěvníci koncertu mohou očekávat.

Co ale Marešovo chování vypovídá o jeho budoucnosti? Je zřejmé, že se kdysi z nejvytíženějšího českého moderátora pomalu stává zpěvák a bloger. Zatímco před několika lety moderoval všechny významné akce roku, nyní tomu tak dávno není.

Jaká tedy bude další meta Leoše Mareše? Odpověď je nasnadě. Pokud vyprodá O2 arénu, což by pro něj neměl být problém, vydá nové album a vyrazí s ním na koncertní šňůru. Pokud se ovšem nebude chtít udělat vzácným jako Lucie nebo Kabáti a nezaměří své síly vždy jenom na jeden koncert v roce. V tom případě by se mu povedl majstrštyk a jako nezpěvák by se zařadil mezi největší hvězdy českého hudebního byznysu. A nutno říct, že jim již nyní šlape na paty.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:56 13. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  28
 • Super
  23
 • Tvl
  10
 • Haha
  8
 • Sladký
  6
 • Cože
  5


Komentáře