Záhada příjmení Moniky Marešové: Proč ustoupila Leošově nátlaku?

Leoš a Monika sice již dávno netvoří pár, přesto je pod jeho vlivem. | foto: Leoš MarešProfimedia.cz

Nežijí spolu přes sedm let a od minulého týdne již ani nejsou manželé. Přesto Monika Marešová otce svých dvou synů, Jakuba a Matěje, poslouchá na slovo. Zřejmé je to i z jejího jednání. Přestože po rozvodu nechtěla poskytovat žádné vyjádření, když moderátor přikázal, musela s kůží na trh.

Leoš Mareš a Monika Marešová už nejsou manželé, rozvodové stání proběhlo minulý čtvrtek a trvalo všehovšudy deset minut. Partneři se totiž údajně na všem dopředu dohodli. Byla to dohoda, nebo spíš rozkaz?Zatímco Mareš o rozvodu novináře informoval prostřednictvím svého Twitteru, Instagramu a s některými si dokonce vypisoval SMS zprávy, Monika byla skoupá na slovo. Dokud nepřišel pokyn, že by měla také poskytnout médiím vyjádření.

A přestože se před několika lety Monika nechala slyšet, že jí Mareš přispívá tak akorát na vyžití, zatímco za milenky utrácí statisíce, její vyjádření byly samé superlativy.

Je pravda, že přestože s Leošem už spolu osm let nežijeme, dávno to mezi sebou máme vyřešené a dneškem se vůbec nic nemění, protože spolu vycházíme výborně a na všem se dokážeme domluvit včetně výchovy synů. Tak když slovo rozvod zaznělo oficiálně v rozsudku, byl to velmi zvláštní pocit,“ svěřila se před týdnem Super.cz Monika s tím, že si kvůli synům ponechá Marešovo příjmení.

Jenže Monika vzápětí svoje slova vzala zpět. Jenom den poté stejnému médiu slavnostně oznámila, že uvažuje, že se bude jmenovat Poslušná Marešová. A podle našich informací se takto měla rozhodnout po exmanželově nátlaku.

Je nasnadě se zeptat, proč si Mareš nepřeje, aby Monika byla i nadále Marešová. Nabízí se jednoduchá odpověď. Pokud Mareš chystá svatbu s Monikou Koblížkovou, je logické, že jeho nastávající netouží být druhou Monikou Marešovou.

I proto mohl přijít příkaz, že se obě musí nějak odlišit. A ustoupit musela právě matka jeho synů, kterou Leoš finančně zajistil, například jí koupil dům. O své děti se pak Leoš královsky stará.

Fotogalerie

Komentáře