Filipová bez paruky dojala i Žbirku: To, co ji postihlo, je strašné!

Lenka Filipová je snad z nejhoršího venku. | foto: Patrik Uhlíř

Zpěvák Miro Žbirka (65) měl nedávno koncert, během kterého se před diváky ukázala nemocná Lenka Filipová (63). Zpěvačka se na pódiu objevila bez paruky a dojala návštěvníky i samotného muzikanta. Podle něj šlo o nejdojemnější okamžik v poslední době. Co své kolegyni vzkázal?

Před několika měsíci se zpěvačka Lenka Filipová svěřila s tím, že ji trápí zdraví. O své záhadné nemoci toho více neprozradila, ale naznačila, že šlo o vážné problémy s imunitou. 

Když se na veřejnosti začala objevovat s parukou, začalo se ve velkém spekulovat o rakovině. Informaci však hudebnice nikdy nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. 

Před pár dny se však opět objevila na pódiu, a ačkoli na ní bylo vidět, že je vyčerpaná, všechny návštěvníky koncertu Mira Žbirky potěšila svou dobrou náladou. Včetně samotného muzikanta.

Filipová se opět ukázala s úsměvem na tváři.

Filipová se opět ukázala s úsměvem na tváři.

„Byl to opravdu neuvěřitelný okamžik a já jsem strašně moc rád, že tam se mnou mohla být. To, co ji postihlo, je strašné a nepředvídatelné, ale absolutně to zvládla, a to mě strašně těší. A těšilo mě i to, že i ji to těší,“ řekl pro Expres.cz Žbirka, jehož jsme potkali na Mejdanu rádia Impuls v pražské O2 aréně, kde vládla úžasná energie.

„Doufám, že takových vystoupení bude jen přibývat. Teď už mě čeká jen odpočinek a domácí pohoda, hned potom zase mířím do studia nahrávat a pracovat,“ dodal.

Žbirka pozval Filipovou na pódium v rámci své vánoční Symphonic tour, během níž objel Českou republiku i Slovensko. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:02 17. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  189
 • Cože
  23
 • Tvl
  20
 • Haha
  18
 • Sladký
  15
 • Trapas
  13
Komentáře