Regionálnítelevize.cz zve na nejkrásnější turistické trasy Východní Moravy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Expres.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Milovníci turistiky si i letos přicházejí na své s Regionálnítelevizí.cz, která se jako jediná celoplošná televize věnuje regionálnímu zpravodajství a zajímavostem z českých, moravských a slezských regionů.

Regionálnítelevize.cz zve na nejkrásnější turistické trasy Východní Moravy | foto: www.regionalnitelevize.cz

Milovníci turistiky si i letos přicházejí na své s Regionálnítelevizí.cz, která se jako jediná celoplošná televize věnuje regionálnímu zpravodajství a zajímavostem z českých, moravských a slezských regionů.

V letošním roce totiž zařadila do svého vysílání dalších deset dílů oblíbeného pořadu Autobusem na výlet, v němž představuje nejkrásnější turistické trasy východní Moravy.

Díky těmto pořadům diváci Regionálnítelevize.cz poznají i méně známá, přesto turisticky velmi atraktivní místa. „V letošním roce jsme se s naší kamerou vydali po turistických trasách například od Malenovického hradu přes poutní místo Kaménka a Karlovice do Napajedel, z Pusteven přes Tančenici a Čertův mlýn na přehradu Horní Bečva, nebo ke skalním útvarům Jarcovská kula a Medůvka,“ jmenuje průvodkyně pořadem a spolumajitelka televize Eva Stejskalová. Další z nových dílů je pak věnován také Luhačovicím a jejich zákoutím nebo hradu Buchlov a zámku Buchlovice.

Pořady televize natáčí už druhým rokem ve spolupráci s regionálním autobusovým dopravcem ČSAD Vsetín, a tak jejich myšlenka je nasnadě: Odložte automobily a poznejte naši přírodu. Podle Evy Stejskalové se jedná o jeden z nejúspěšnějších pořadů televize. „Bezesporu jde o pořad, na který máme od našich diváků nejvíce reakcí. Nejen, že nám posílají tipy na další trasy, ale také nám píší, že se po našich stopách vydávají,“ pochvaluje si Stejskalová.

Pořady Autobusem na výlet běží v premiéře vždy v pátek v 17.40 a 21.40. Archiv pořadů je k dispozici na www.regionalnitelevize.cz pod odkazem Autobusem na výlet.

Regionálnítelevize.cz vysílá celoplošně na satelitu Astra (Skylink), v pozemním digitálním vysílání MUX 8 Českých radiokomunikací, v kabelových sítích vč. UPC a také ve většině významných IPTV. Sledovanost se dle ATO – Nielsen Admosphere pohybuje kolem 400 tisíc unikátních diváků měsíčně.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:00 12. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  4
 • Trapas
  4
 • Tvl
  4
 • Haha
  3
 • Cože
  3
 • Sladký
  3

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat