Rodinné drama na Star Wars. Těhotná Kocábová se minula s otcem!

Jsou zase otec s dcerou na ostří nože? | foto: Herminapress

Jsou znovu na ostří nože? Ačkoliv Natálie Kocábová a její otec Michael vyrazili na slavnostní premiéru osmé epizody Star Wars: Poslední z Jediů, šli každý zvlášť. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby se alespoň pozdravili. Ani jeden z přítomných fotografů neulovil jejich společnou fotografii.

Když Michael Kocáb před několika lety opustil svou první ženu Marshu kvůli Lejle Abbasové, nesla to Natálie velmi těžce. Lejlu nenáviděla a s otcem několik let nemluvila. Ačkoliv se v posledních letech jejich vztahy zlepšily a Natálie se podle svých slov Lejle za své chování i omluvila, zdá se, že se Kocábová se svým slavným otcem znovu ignorují.Jak jinak si vysvětlit, že vyrazili na stejnou slavnostní premiéru očekávaného osmého dílu Star Wars do pražského Imaxu a neprohodili spolu půl slova. Zatímco Natálii doprovázel syn z prvního manželství Vincent, Kocáb byl s kamarádem.

Nejdivnější na tom není fakt, že šli každý zvlášť, ale že se ani nepozdravili. Kdyby k tomu totiž došlo, přítomným fotografům by to určitě neuniklo.

Nutno ale říct, že zatímco těhotná Natálie vypadala skvěle, opuštěný Kocáb působil vypelichaným dojmem.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz