Do naha se svléknu za jedné podmínky, přiznala Klára Issové v novém filmu

Patří mezi nejkrásnější české herečky a své křivky se nebojí předvést v plném rozsahu. Klára Issová se svlékla hned v osmi filmech. A již 18. ledna do kin přijde devátý v řadě s názvem Zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Jaké je to ale pro herečku obnažit se před celým štábem?

Svým dokonalým tělem oblažila Klára Issová diváky například ve filmech Operace Silver A, Grandhotel, Cesta byla suchá, místy mokrá, Na zámku, Nenávist nebo Nejasná zpráva o konci světa. Nyní se svlékne i v adaptaci knížky Haliny Pawlowské Zoufalé ženy dělají zoufalé věci.Issová ale rozhodně není žádná zoufalka, která by se svlékala na povel. Vše prý probíhá pod přísným řádem. „Vždy žádám, aby na place při takových scénách bylo co nejméně lidí. Takové scény mi nevadí, jsou součástí celého příběhu, ale určitý komfort vyžaduji,“ svěřila se herečka, podle které není na soukromí na place místo.

Člověk se otevírá před štábem, překonává stud i strach, vše se točí kolem emocí. Také jste neustále pod drobnohledem kostýmní a maskérské složky, také skriptu. Člověk není nikdy sám, ale i přesto se musí neustále soustředit. Herci jsou asi více zvyklí se obnažovat, jak fyzicky, tak duševně,“ vysvětlila Klára.

Ta se během natáčení nevyhýbá ani nebezpečným scénám. Například v Zoufalých ženách, které dělají zoufalé věci musí jet na koni, převrátí se během plavby kánoi nebo prožije nehodu na kole.

Paradoxně mám tyhle výzvy ráda a vždy je také ráda absolvuji sama. Jednak se tím něco učím, jednak mne bavilo si osvojit věci, které nedělám běžně. V tomto filmu bylo opravdu hodně scén, kde nám pomáhali kaskadéři. Já si vždy s nimi celou věc nazkoušela. Hlavně dbám na to, abych věděla přesně, co mám dělat, kam padat, zda je to bezpečné atd. Příprava je nejdůležitější, být v klidu a vše si připravit. Pak už do toho jdu naplno. A byla jsem ráda, když mě kaskadéři pochválili, že bych se tím mohla živit,“ dodala Issová, která ne nadarmo patří k nejobsazovanějším českým herečkám.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz