Kauza dne: Kateřina Brožová natírala v teplácích, navíc ji okradli

Kateřina trávila den u plotu. | foto: Profimedia.cz

Kauzou dnešního dne je případ Kateřiny Brožové. Česká herečka se předvedla v teplácích, když pomáhala pracujícím řemeslníkům při práci na svém domě. Sama natírala plot a pracující pohostila svačinou a pivem. Její dům se navíc stal terčem zlodějů, ti jí ukradli sto tisíc korun.

Brožová se určitě nebojí práce rukama a samozřejmě k tomu musela mít odpovídající pracovní úbor. Fotografové ji zachytili v teplácích: „Já si ale vůbec nestěžuji, ať vypadám, jak vypadám. No a co? Manuální práce se nebojím a přece tady na ty řemeslníky nebudu jen tak koukat?“ uvedla Brožová.Její pracovní nasazení se dalo bohužel také vysvětlit tím, že na víc pracujících nebyly peníze. Dům Kateřiny Brožové se totiž stal terčem útoku neznámých zlodějů: „Právě tady mě okradli, peníze sebrali z uzamčeného prostoru. Asi to bylo hodně dobře vymyšlené, protože museli vědět, že jsem s Kačenkou v kině,“ připomněla událost Brožová, které zloději ukradli více než sto tisíc korun.

Naštěstí pro ni a její dceru už měly letní dovolenou za sebou: „Nehroutím se. V létě jsem si už se svou dcerou užila v Řecku na Chalkidiki a na horách v Alpách,“ řekla Brožová. Její myšlenky nicméně v té době již směřovaly k natáčení třetí řady Pojišťovny štěstí.

V seriálu ji čekal porod a sama Brožová nezastírala, že by se dalšímu potomkovi nebránila ani v osobním životě: „Kdyby to bylo ve skutečném životě, brala bych to všemi deseti. Kačenka by bratříčka moc chtěla.“

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 3:02 23. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Trapas
  8
 • Cože
  6
 • Sladký
  6
 • Haha
  5
 • Tvl
  5


Komentáře