Plíšková oznámila zásnuby a teď s Hrdličkou řeší děti. Ale ne vlastní!

Michal Hrdlička vydělává na jméně svojí přítelkyně. | foto: Eva Neužilová, Instagram, Profimedia.cz

Tenistka Karolína Plíšková (25) se před několika málo dny zasnoubila se svým partnerem Michalem Hrdličkou (28) a doslova září štěstím. Ještě aby ne, kromě osobního života se jí daří i v tom pracovním. Dokonce se jí podařilo své úspěchy spojit s dětmi! O co přesně jde?

Světová jednička Karolína Plíšková své úspěchy umí využít pro dobrou věc. Prostřednictvím svého nadačního fondu věnuje Klinice dětské hematologie a onkologie v pražské Fakultní nemocnici v Motole 200 eur za každé eso, které uštědří svým soupeřkám během posledního grandslamu této sezony, tedy na US Open v New Yorku.„Jsem velmi ráda, že mohu na dobročinné účely přispět přímo svou hrou. Základním předpokladem výhry je kromě absolutní koncentrace také dostatečná motivace. A ta je teď díky tomuto projektu o to větší,” uvedla Karolína, kterou podpořilo i několik známých osobností.


V rámci aktivace fanoušků během US Open totiž vznikl také projekt #ACEQUEEN, do kterého se může zapojit každý uživatel sociálních sítí. Videa se svým vzkazem pro Karolínu poslal například zpěvák Vojta Dyk, hokejista David Pastrňák nebo populární duo Těžkej Pokondr.

Plíšková aktuálně prožívá skutečně velmi světlé období. Kromě těchto úspěšných spoluprací nedávno navlékla zásnubní prsten, který jí po téměř dvou letech nasadil přítel a manažer Michal Hrdlička.

Teď je tedy otázkou, kdy o dětech začne přemýšlet i ona sama. Je ale více než jasné, že z vrcholu se jí nebude chtít jen tak odejít.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:27 26. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  11
 • Trapas
  10
 • Haha
  7
 • Cože
  7
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6


Komentáře