Vykašli se na toho idiota a raději trénuj, píší Plíškové pod fotky dovolené s Hrdličkou

Fanouškům Karolíny Plíškové se nelíbí, že Hrdličkovi odpustila. | foto: Koláž Expresu

Chtěla se pochlubit fotkou z dovolené, její fanoušci jí to dali ale pořádně sežrat. Tenistka Karolína Plíšková zveřejnila snímek z Monaka, kde je momentálně se svým nevěrným partnerem Michalem Hrdličkou, a místo slov chvály musela potupně číst velkou kritiku.

Může Karolíně Plíškové vztah s nováckým sporťákem Michalem Hrdličkou uškodit? Po jeho karlovarském flámu, kdy ji svým chováním veřejně potupil před celým národem, se zdá, že ano.Plíšková totiž vzala Hrdličku na milost, což se nelíbí jejím fanouškům. A ač si je chtěla udobřit roztomilým snímkem z Monaka, nenechali se uchlácholit.

„Doufám, že s tím slušným hochem,“ zní nejslušnější narážka na její vztah s Hrdličkou, který napsal Misak082.

Například Capik237 jí doporučuje, aby toho floutka pustila k vodě a uživatel martinvlcek se jí na rovinu zeptal, jestli má s sebou toho koko*a.

Za srdce by si Plíšková měla vzít i názor fanouška pod nickem Karel778, podle kterého je škoda, že je s tím namistrovaným idiotem, čímž myslel právě Hrdličku.

Stejně jako my v redakci tak i její příznivci nemohou zaboha pochopit, jak mohla po tak strašlivém ponížení odpustit Hrdličkovo sprosté chování na večírku ve Varech (psali jsme ZDE).

Nejzásadnější je ale podle nás vzkaz od uživatele d35k, podle něhož by Karolína měla zase začít pořádně hrát tenis.

U Plíškové se projevila nevyrovnaná forma během Wimbledonu ve dvouhře, kde se s londýnskou trávou loučila překvapivě už ve druhém kole. V deblu to ale nakonec dotáhla až do semifinále, kde ji zastavily až sestry Williamsovy.

Ať je to jak chce, z miláčka národa se přes noc stala naivka, která si podle jejich fanoušků nezaslouží nic jiného než tvrdou kritiku.

Vezme si Karolína názory a rady svých fanoušků k srdci nebo je bude ignorovat?

To ukáže až čas.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:03 10. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  75
 • Haha
  27
 • Super
  26
 • Tvl
  16
 • Sladký
  15
 • Cože
  14


Komentáře

Expres.cz