Kde ve Varech potkáte hollywoodské hvězdy? Známe jejich program

Kde budete mít možnost potkat hollywoodské hvězdy? | foto: Koláž expres/Profimedia/Instagram

Zahájení filmového festivalu v Karlových Varech se nezadržitelně blíží, my vám proto přinášíme přehled, kdy a kde můžete narazit na hollywoodské hvězdy, které letos akci navštíví. Umu Thurman máte možnost vidět pouze dvakrát, tak to nepropásněte!


1.Uma Thurman

Hollywoodská hvězda Uma Thurman dorazila do Česka už ve čtvrtek, okamžitě po příletu se však nechala odvézt do Karlových Varů, kde chce mít do odstartování festivalu klid a soukromí.

Poprvé ji fanoušci spatří v celé své kráse v pátek 30. 6. kolem 17. hodiny, kdy vkročí jako hlavní hvězda na červený koberec a před vstupem do Velkého sálu hotelu Thermal se pozdraví se svými fanoušky. Následně si z rukou Jiřího Bartošky převezme Cenu prezidenta festivalu.

Uma Thurman se synem.

Uma Thurman se synem.

Podruhé se ukáže v neděli 2. 7. od 23.00 v Letním kině, kde slavnostně uvede kultovní snímek Quentina Tarantina Kill Bill.

Dobrá zpráva pro fanoušky – vstup je zdarma. Ta špatná je, že se tam pro velký nával nejspíš ani nedostanete.

2.Casey Affleck

Stejně jako Uma Thurman, tak i čerstvý držitel Oscara Casey Affleck se projde v pátek kolem 17. hodiny po červeném koberci a vyzvedne si Cenu prezidenta festivalu.

V neděli se však ukáže fanouškům u příležitosti hned dvou událostí. Ve 14.00 uvede ve Velkém sále hotelu Thermal spolu s režisérem Davidem Lowerym svůj nový snímek Přízrak, v 16.30 pak proběhne v Kongresovém sále setkání, kde o snímku budou hovořit.

Casey Affleck si letos odnesl Oscara v kategorii Nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli za film Místo u moře.

Casey Affleck si letos odnesl Oscara v kategorii Nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli za film Místo u moře.

3.Jeremy Renner

Krasavec malého vzrůstu Jeremy Renner se také projde po červeném koberci, ovšem nikoliv při slavnostním zahájení, ale při ukončení festivalu 8. 7. kolem 17. hodiny. Také převezme Cenu prezidenta.

Jeremy Renner hraje už dlouho, až teď se mu ale dostává zasloužené slávy.

Jeremy Renner hraje už dlouho, až teď se mu ale dostává zasloužené slávy.

O den dříve, tedy v pátek 7. 7. v 15.00 představí divákům snímek Wind River ve Velkém sále hotelu Thermal. Po skončení projekce filmu tradičně proběhne tradiční setkání alias KVIFF TALK.

Debatu bude moderovat umělecký ředitel MFF Karlovy Vary Karel Och.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 28. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  11
 • Cože
  9
 • Trapas
  9
 • Haha
  7
 • Tvl
  7
 • Sladký
  6


Komentáře