Šlechtová vyjádřila svou lásku k Zemanovi: Je to moudrý muž a budu ho volit!

Karla Šlechtová jednoznačně podporuje Miloše Zemana. | foto: Koláž Expresu

Drahoš a Horáček nemají šanci, jedničkou je Miloš Zeman! Alespoň pro ministryni pro Karlu Šlechtovou.Ta mu vyjádřila jednoznačnou podporu. Proč mu dává přednost před ostatními?

Příští rok se bude opět volit prezident a pro Karlu Šlechtovou je jasnou jedničkou Miloš Zeman. Ministryně pro místní rozvoj ho vidí jako nejlepší možnou variantu.I přesto, že Miloš Zeman podle posledních zpráv není zcela fit a někteří dokonce pochybují o tom, že by přežil dalších pět let ve funkci, tak Šlechtová o hlasu pro něj vůbec nepochybuje.

„Podporuji pana prezidenta Zemana, to říkám jednoznačně,“ zahájila své povídání pro Parlamentní listy Šlechtová.

Proč by ale její hlas dostal právě Zeman? Důvodů je hned několik. „Prezident musí mít celosvětový rozhled, chuť rýpat do vnitropolitické české scény, což pan Zeman dělá velmi rád. Prezident musí být člověk, který dokáže stát stmelovat.“

Miloš Zeman miluje vodu a voda miluje jeho.

Miloš Zeman miluje vodu a voda miluje jeho.

A tohle všechno Miloš Zeman podle Karly Šlechtové splňuje dokonale. Navíc má podle ní i další kladné vlastnosti, které je potřeba brát v potaz.

„Je velmi, velmi vzdělaný a z mého pohledu moudrý. Pro mě moudrost není načíst si knihy, pro mě moudrost vyplývá i z intelektu člověka,“ vysekla Zemanovi poklonu Šlechtová.

Karla Šlechtová má Miloše Zemana ráda a jasně říká: Jeho budu volit!

Karla Šlechtová má Miloše Zemana ráda a jasně říká: Jeho budu volit!

Nebojí se populární ministryně toho, že její „láska“ k současnému prezidentovi by mohla být problémem, pokud „její“ ANO pošle do voleb svého kandidáta?

„ANO je demokratické hnutí a pak je na každém, komu dá hlas. Potřebujeme silného prezidenta, protože Evropa se mění, mění se celý svět. Je nutné, aby tu byl někdo, kdo tomu rozumí,“ sdělila ještě Karla Šlechtová, která v současné době nevidí jiného adekvátního kandidáta na prezidentský úřad.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:52 8. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  23
 • Tvl
  11
 • Sladký
  9
 • Haha
  8
 • Trapas
  8
 • Cože
  7


Komentáře