Co se děje u Havelků? Dcera Gottovy bývalé lásky prozradila, jak se k věci staví tatínek

K situaci kolem vztahu Karla Gotta a Alice Kovácsové se zatím stále nevyjádřila Ivana Gottová ani Ondřej Havelka, který je partnerem výtvarnice. Jak situaci nesou a hodlají se k ní nějak postavit? To přináší Expres.cz a nový díl Telebrit!

Aktuálně se neřeší snad nic jiného než vztah Karla Gotta s partnerkou Ondřeje Havelky Alicí Kovácsovou. O tom se ve velkém začalo mluvit poté, co Mistr s Alicí údajně přerušil kontakt.Podle dcery Rozálie za vším stojí jeho žena Ivana, která měla Karlovi styk s bývalou láskou a její rodinou zakázat. „Paní Ivana se už delší čas snaží pana Gotta izolovat od blízkých a přátel. To si myslím, že není žádná novinka, že se to tak nějak ví,“ uvedla pro Expres.cz s tím, že její maminka není jediná, která na velmi blízký vztah k několikanásobnému slavíkovi doplatila.

Doma podle ní panuje naprosto klidná atmosféra a nic se neřeší. „Nic neřešíme, nijak to ani nečtu, upřímně,“ uvedla dále Rozálie, podle které celou věc přehlíží i její tatínek Ondřej Havelka. 

„Tatínek tyhle věci nemá rád a myslím, že by je nechtěl ani nijak komentovat,“ dodala.

Každý se přitom pozastavuje nad tím, že Havelkovi nevadí, že se jeho žena s Gottem nadále stýkala. Jejich vztah byl totiž podle výpovědi samotného slavíka v knize „Když milenky pláčou“ velmi silný.

„Popravdě nevím, jaký vztah k sobě měli, ale byli velice dobrými přáteli,“ prozradila s tím, že ji celá situace mrzí.

Víc podrobností ke kauze se však dozvíte v novém díle Telebrit, kde mimo výpovědi dcery Rozálie probereme i podrobnosti vztahu Gotta a Kovácsové.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 6. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  41
 • Haha
  13
 • Super
  8
 • Tvl
  8
 • Cože
  4
 • Sladký
  4


Komentáře