Oldřich Kaiser o své milence: Ohromila mě tím, že neznala můj vozembouch

Oldřich Kaiser a Dagmar Vokatá poskytli otevřený rozhovor. | foto: Jiří Pitrof/Tilen Vajt/ Ladislav Křivan

Oldřich Kaiser a Dagmar Vokatá odhalili tajemství jejich seznámení. Za vším stojí její dlouholetý partner, básník Ivan Martin Jirous alias Magor, který v roce 2011 podlehl vnitřnímu krvácení. Po jeho smrti totiž písničkářka kontaktovala právě držitele Českého lva, aby načetl jakýsi text do filmu Rok bez Magora. A právě na premiéře snímku přeskočila jiskra!

Kaiserovi imponovalo, že Dáša Vokatá vůbec netuší, kdo je. Jí na něm zaujal především hlas.Já jsem vůbec netušila, kdo je Kaiser. Ptala jsem se Magora: „Martine, co je to za chlápka, že má takový parádní hlas?“ S Martinem jsem totiž jezdila dvacet let po vlastech českých. Magor četl svoje básně a já je prokládala vlastními písněmi. Když umřel, bylo mi strašně smutno, tak jsem oslovila toho herce, co měl tak krásný hlas, aby nám načetl něco do filmu Rok bez Magora. Na premiéře v Humpolci nás náhodou někdo posadil vedle sebe – a poprosila jsem ho tedy, jestli by mi na vystoupení nepřečetl nějaké Magorovy básničky,“ prozradila v rozhovoru pro magazín Téma, který s Kaiserem a Vokatou v aktuálním čísle přináší rozsáhlý dvojrozhovor.

A právě v něm se herec označil za převozníka. No a dál to znáte. Je to jak v té pohádce o převozníkovi,“ řekl doslova Kaiser.

A korpulentní písničkářka přiznala, že si dopředu o svém současném partnerovi nic nezjistila. Vůbec jsem netušila, že na něco hraje. Popravdě jsem ani nevěděla, že je filmový herec. Já vůbec nevěděla, že je tak slavný. Kdybych to věděla, asi bych se neodvážila ho oslovit,“ vysvětlila.

Podle Kaisera byl tohle právě důvod, že se dali dohromady. „To mě ohromilo. Každý po vás chce na ulici ještěrku a najednou někdo, kdo nezná ani vozembouch. Že jsme ani jeden o druhém nic nevěděli, byl možná ten moment. Probudilo to v nás zvědavost,“ přiznal Kaiser v rozsáhlém rozhovoru pro aktuální číslo týdeníku Téma, které je momentálně v prodeji.

Po rozvodu s Naďou Konvalinkovou je tak Dagmar Vokatá první jeho oficiální partnerkou, ke které se přiznal. S Konvalinkovou se přitom rozvedl po dvaceti pěti letech v roce 2005. Hlavním důvodem měly být jeho časté alkoholové excesy. Herečce měla dojít trpělivost poté, co médii proběhly fotografie, na nichž Olda visí jako klíště v klubu pražského Divadla Na Zábradlí na zádech uniformovaného policisty.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:40 6. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  68
 • Trapas
  45
 • Haha
  23
 • Cože
  15
 • Tvl
  15
 • Sladký
  14


Komentáře