Justin Bieber má řešení na krizi dvouměsíčního vztahu, a to křesťanskou příručku!

Justin Bieber má řešení na vztahové krize: křesťanskou příručku! | foto: Daily Mail

O velký zdroj zábavy se v posledních týdnech stará Justin Bieber (24), který se po měsíčním chození zasnoubil s Hailey Baldwin (21), dcerou nikoliv Aleca Baldwina, jak si mnozí myslí, ale o něco méně známého Stephena Baldwina. Dramatické hádky mladého párečku plní titulky společenských rubrik a Justin je na fotografiích nezřídka zachycen v slzách. Teď přišel kanadský hudebník s řešením vztahových kotrmelců: Pořídil si křesťanský manuál s názvem Manželství!

S kanadskou megastar Justinem Biebrem je to jako na horské dráze a od zasnoubení s Hailey Baldwin už stačil během jediného měsíce prožít tolik zvratů, kolik průměrnému vztahu vystačí na několik let. Fotografové na emotivní pár pořádají doslova hony a nemusí se ani tolik snažit, neboť hormonálně rozbouřená dvojice jim sama jde naproti nesčetnými veřejnými výstupy a výlevy emocí.

Je to pár dní, co byly hrdličky zachyceny v slzách, s hlavou v klíně a minimálně podle řeči těla nenávratně v koncích. Na to si Justin připravil pohotovou odpověď a novinářům vysvětlil, že to byl jen špatný den. Den nato už si zpěvák vesele vykračoval s křesťanskou příručkou, od níž si slibuje návod na zdravý vztah. Nejvíc si na ní cení rad, které pomáhají překlenout špatné dny.

Justin se rozbrečel.

Justin se rozbrečel.

Je otázka, jak moc si Justin bere rady k srdci a co z toho hodlá skutečně praktikovat. Příručka totiž předkládá ryze křesťanský náhled na manželství podle bible, striktně doporučuje sexuální abstinenci před svatbou a také se vymezuje vůči homosexuálním svazkům. Kromě toho nabízí doporučení, podle něhož by žena měla být muži po vůli.

Je nasnadě, že Američané, kteří výstřednímu uhrovitému mladíkovi nemůžou přijít na jméno, se všemi jeho přehmaty, drogovými aférkami a zabavenými řidičáky náramně baví. Už teď zemí burácí sázky, zda manželství (pokud k němu vůbec dojde) vydrží měsíc, dva, nebo dokonce snad rok?

Fotogalerie

Komentáře