Drama v domě Justina Biebera: Na pozemek mu vnikla omámená fanynka

Kanadský zpěvák Justin Bieber (23) v pondělí okusil stinnou stránku slávy. Na pozemek jeho domu v Los Angeles mu vnikla psychicky narušená fanynka. Bylo jí 40 let. Musela zasahovat policie.

Celé drama se odehrálo v pondělí večer. Justinova ochranka zavolala po 19. hodině policii na ženu středního věku, která vnikla na Justinův pozemek náležící k jeho domu v Beverly Hills. Žena již třetí týden lačně kroužila kolem nemovitosti a toužila zpěváka spatřit. Když se jí to nedařilo, vnikla až na zahradu, a to přes několikanásobná předchozí varování ze strany ochranky. Ta ji na pozemku zadržela a předala policii.

Strážci zákona čtyřicetiletou ženu následně zatkli. Bieber byl po celou dobu trvání incidentu doma, s ženou však do kontaktu nepřišel. 

Justin se snaží být ke svým fanynkám vstřícný.

Justin se snaží být ke svým fanynkám vstřícný.

Justin se vůči chování svých fanoušků již několikrát ohradil. Loni v březnu se například nechal slyšet„Lidi, miluju vás, ale budu muset do budoucna setkání s vámi zrušit. Baví mě uspokojovat tak neuvěřitelné lidi jako jste vy, ale jsem potom tolik vyčerpaný a nešťastný.“

Zároveň dodal: „Chci, aby se lidé usmívali a byli šťastní, ale ne na můj úkor. Tolik se snažím všechny udělat šťastné, že jsem z toho pak sám emocionálně a psychicky vyčerpaný a uvádí mě to do deprese.“

A my se mu možná nedivíme. 

Fotogalerie

Komentáře