Reklama

Čvančarová na červeném koberci ukázala dvorce, ale tenis se tam nehrál

30. června

Jitka Čvančarová na červeném koberci. | foto: koláž Expres.cz

Jitka Čvančarová patří mezi naše nejkrásnější a také nejvyvinutější herečky, nejedno mužské oko na její křivky zálibně spočine a nechává pracovat svou představivost. Pro ni ale nenechala na letošním zahájení Varů ani kousíček prostoru a naopak předvedla vše, co jen mohla. Včetně toho navíc.
Reklama

Jistě lze očekávat, že kromě umění je karlovarský festival ještě o tom skutečně daleko sledovanějším a zábavnějším, než jsou čtyřhodinové filmy - o předvádění se a o módě.

Kdo má co na sobě a kdo se jak kde chová, zajímá ve skutečnosti diváky a čtenáře daleko více než rozervaný dokument nebo nejnovější soutěžní počin. A celebrity to vědí, tuhle malou lež do kapsy si tolerují a podle toho se také připravují na červený koberec.

Nástup na zahájení festivalu je daleko důležitější než představení vlastního filmu a nejedna by se přizabila, aby tam nemohla chybět.

Jitka Čvančarová (39) je spolu s manželem Petrem Čadkem stálicí hvězdného zahájení každý rok a každý se rok se ona těší na to, v čem oslní, a stejně tak se každý rok těšíme my na to, v čem se tahle plnoštíhlá kráska předvede.

Letos zářila už na dálku, a to nejen fuchsiovou barvou šatů, ale hlavně tím, co z nich lezlo. Jitky je někdy hodně, nejen co se týče jejího hereckého projevu. Na svoje vnady je pyšná právem, ale opravdu je nutné ukazovat je i těm, kdo je obyčejně nemají co vidět?

Zejména z boku je vidět, že prsa jí vypadávají ven.

Zejména z boku je vidět, že prsa jí vypadávají ven.

Z výstřihu se jí draly doslova laviny ňader, v jednu chvíli dokonce ukázala i kousek dvorce, látka dala jasně vytušit tvar, velikost a tíhu. Pozorná žena dokáže její prsa povážit jen očima a představit si, jak vypadá zbytek, muž-pozorovatel má ihned jasno a nemusí se zabývat odkrýváním netušeného.

Jitce to z profilu rozhodně nesvědčilo.

Jitce to z profilu rozhodně nesvědčilo.

Pevný výstřih šatů se sice snažil držet vše na svém místě, ale měl co dělat, aby se Jitce nedostalo pozornosti i zahraničních médií a fotobank jako „té neznámé hvězdě, které vypadla prsa na červeném koberci“.

Na druhou stranu - nebyla by první ani poslední.

Fotogalerie

Reklama
Reklama
Reklama

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:48 28. října 2017. Anketa je uzavřena.

  • 318
  • 190
  • 61
  • 50
  • 39
  • 36

Komentáře

Reklama