Jiří Paroubek předvedl čínské cviky, díky nimž zhubl 14 kilo. Natočil exkluzivní video

Jiří Paroubek pro Expres.cz předvedl cviky, díky kterým zhubnul 14 kilogramů. | foto: Archív Jiřího Paroubka

Bývalý předseda vlády Jiří Paroubek zhubnul neuvěřitelných 14 kilogramů. A nemusel kvůli tomu dřít dlouhé hodiny v posilovně. Paroubek exkluzivně Expres.cz předvedl, díky jakým cvikům si pěstuje sexy tělo.

Patřil mezi naše nejtlustší politiky, ty dny jsou ale dávno pryč. Jiří Paroubek šel do sebe a vypadá skvěle. A Expres.cz zajímalo, jak bývalý šéf sociálních demokratů docílil, že zhubl 14 kilogramů.Paroubek tedy exkluzivně pro Expres.cz natočil jedno ze svých pravidelných cvičení.

Jedna se o ukázku zhruba poloviny základních cviků čínského cvičení chuej-čchun-kung, což jsou omlazovací cviky čínských císařů. Cviky jsou procvičovány osmkrát či šestnáctkrát každý a jsou určeny k uvolňování meridiánů, oživení krevního řečiště a odstraňování kloubních blokád,“ svěřil se nám Paroubek, podle něhož jde hlavně o prevenci před nejrůznějšími nemocemi.

Mají pomáhat duševní rovnováze. Cvičení trvá cca půl hodiny a cvičí se každý den. Existuje kniha v češtině, kde se lze cviky, kdy základní sestava je složená ze šestnácti cviků, naučit. Cvičím je už patnáct let, ale až nyní pravidelně každý den,“ prozradil nám Paroubek s tím, že v posledním půl roce přidal ke svým běžným cvikům i takzvanou Novou terapii čchi-kung.

Jde o sestavu cviků, které cvičím každé ráno přibližně hodinu a půl. Toto cvičení je prevencí mnoha závažných chorob,“ vysvětlil Paroubek.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:10 17. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  304
 • Trapas
  198
 • Haha
  122
 • Tvl
  113
 • Sladký
  65
 • Cože
  59


Komentáře

Expres.cz