Menzelův stav se zřejmě zlepšuje: Režisér si dopřává sladké, manželka se usmívá!

Zdravotní stav Jiřího Menzela (79) se zřejmě stále zlepšuje! Kromě informací Expres.cz o tom vypovídají fotografie Olgy Menzelové, kterou naši fotografové zachytili na cestě do nemocnice s dezerty v ruce a slazenými nápoji. Slavný režisér tedy konečně není jen napojený na kapačky a začíná mít i chuť k jídlu!

Když Jiří Menzel koncem listopadu zkolaboval kvůli mozkové infekci, nevypadalo to s ním vůbec dobře. Nyní však dělá jeden pokrok za druhým. Jen pár týdnů poté, co se probral z umělého spánku, konzumuje sladké. Menzel tedy konečně není jen na kapačkách a může si dopřát, na co má zrovna chuť. Naši fotografové totiž zachytili jeho ženu Olgu Menzelovou na cestě do nemocnice, kam s sebou kromě dobré nálady nesla právě karton čokoládových dezertů a ochucených limonád. V ruce měla nejen slazený ledový čaj, ale také kolu. Režiséra tedy v nemocnici zřejmě honí mlsná.

Na Menzelové byla mimo jiné znát viditelná úleva. Konečně nemá ztrápený výraz a vrátila se jí barva do tváře. Dokonce se i jemně usmívala. Byla pohodlně a sportovně oblečená a moc jí to slušelo. 

Olga se konečně usmívá.

Olga se konečně usmívá.

U svého manžela Menzelová pobyla hodinu a půl, poté zase pokračovala za povinnostmi. V autě na ni navíc čekala čivava Anička, kterou bohužel přes nemocniční zákaz nemohla vzít k režisérovi s sebou.

Dle věcí, které Menzelová do nemocnice nesla, se tak potvrzují informace o tom, že se jeho stav zlepšuje. Sice pomalu, ale jisté pokroky zde jsou. A to je důležité. Rodině i jemu přejeme mnoho sil.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz