Vypusťte alegorické vozy. Dáda Patrasová chce konečně poslat Felixe do háje

Konec jedné fascinující legendy je zde.

Co se týče rozvodu Dády Patrasové s nevěrným Felixem Slováčkem, tak k tomu aktu máme stejný vztah asi jako Adventisti sedmého dne ke konci světa. Věříme, že se to jednou neodvratitelně nastane. Stejně jako apokalypsa to už několikrát bylo oznámeno a zrušeno, ale podle stavu světa se to musí stát zákonitě brzo. A to dřív, než bude pozdě. Pro nás všechny. Jejich manželství se proměnilo za ty roky postupně v mýtické monstrum, kterého rány nezabijí, ale pouze posilují. Tam, kde by jiné vztahy už dávno pošly domlácené ve škarpě, tak této zrůdnosti se v posledních letech dařilo a nikdo skoro nedoufal, že se princezna Xenie k tomuto poslednímu radikálnímu kroku konečně rozhoupá.

Zobrazit příspěvek na InstagramuPříspěvek sdílený Dáda Patrasová (@dadapatrasova_oficialni),
Nicméně nemožné se stalo možným a myšlenky Dády Patrasové poslední dobou směřují k rozvodu. My jsme za ni rádi. Konečně bude po letech trápení běhat šťastně a svobodně jako Shetlandský pony s očividným botoxem s velmi dobrými geny po mamince, okusovat květiny, vypíjet dvojky vína na křtech a jezdit do Itálie za svým hřebcem Vitem, s kterým budou dlouhé hodiny na pláži pít Prosecco a společně se smát fotkám Felixova klarinetu.

Už bylo načase, aby se Dáda od tohoto člověka, co má zkrabatělý obličej, jak mokrý Tesco leták, odpoutala. Proto naše standarty a penisy zavlály ve větru, pančto královna dětských srdcí konečně o rozvodu promluvila a zahlásila:
„Samozřejmě ta možnost tady je. Nejen můj manžel, ale i já mám svůj život a nehodlám na úkor jejich vztahu sedět doma a čekat, až si to manžel rozmyslí a půjde o dům dál."

Moment... to nezní ZAS tak jednoznačně. No... tak ještě že jsme to neudělali jako ti Adventisti a v rámci oslav nespáchali hromadnou sebevraždu olizováním baterií. Tak asi zase jindy. A vzkažte někdo grafikovi, ať zruší objednávku tohoto dortu ve tvaru rozdrceného Felixova šourku, díky.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
5325
1055