Týnuš Třešničková slaví: Nejdřív blafla a teď bafla 40 000 followerů

Nejdůležitější jsou správně srovnané priority v životě.

Ještě donedávna jsme si říkali, že o bakané nehodě influencerky a instagramové hvězdy Týnuš Třešničkové referovat nebudeme. Sice humory se z hořících lidí dělají rychleji, než stačíte říct Palach, ale přece jenom se žinýrujeme dělat si legrandu z lidí, kteří bafli plamenem rychleji než psychiatrie v Klecanech. Ale nedávno se ukázalo, že tato diva není smutná, ale naopak má ze své nehody radost.

Týnuš se vydala v minulých měsících do Turecka, aby navštívila slavnou restauraci virálně známého kuchaře Salt Bae.Celá akce se ale trochu zvrhla a tělo Týnuš skončilo oflambovanější na více procentech, než měla v minulých volbách ODS.

https://www.youtube.com/watch?v=_RySjL3fU40

Nevíme, jestli byla omámena výpary ze svého vlastního hořícího těla, ale místo breku a litování dala svým fanouškům najevo, že má vlastně radost. Protože jí kvůli tomu přibylo 40 000 followerů.

11.listopadu 2018 v 12:15, příspěvek archivován: 09.dubna 2019 v 08:48

?utm_source=ig_web_copy_link

Jestli pro hvězdy Instagramu znamená popálení 35% těla přírůst 40 000 followerů, tak je nám jasné, že taková Kateřina Kristelová se poleje bezínem od hlavy k patě nebo sestrojí domácí plamenomet, aby měla po rekreačním flambování v Hostivaři těch followerů ještě víc.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
5711
1121