Kanadský učňák brání transgender učitelku s obřím umělohmotným poprsím

Přísná MILF učitelka v brýlích, dlouhé plavé vlasy a obří kozi... To je sen každého dospívajícího středoškoláka, dobře si to pamatujeme. Jenže Kayla Lemieux, která učí na kanadské škole výrobních technologií Oakville Trafalgar High School v Ontariu, není ten případ.

Ještě rok nazpět byla chlapík. Pak ale začala procházet tranzicí. No a takové to životní moudro, že nic se nesmí přehánět, si evidentně k srdci moc nevzala.

Kayla chtěla mít pořádné balóny a dopomohla si jakousi obří kozí protézou. Jenže ve škole to je trochu problém. Zaprvé si s nima maže křídu z tabule při teorii a zadruhé odvádí pozornost od strojní výroby během praxe.

Studenti poněkud výstřední učitelku natočili a dali na internet, což je trochu kyberšikana, takže se k celé události vyjádřilo i vedení školy.

„Jako škola uznáváme práva studentů, zaměstnanců, rodičů či zákonných zástupců a dalších členů komunity na spravedlivé zacházení bez diskriminace na základě pohlavní identity a genderového vyjádření,“ uvedla škola v dopise, který rozeslala rodičům.

Kayla Lemieux

„Snažíme se zajistit bezpečné a inkluzivní prostředí pro všechny studenty a zaměstnance bez ohledu na rasu, věk, schopnosti, pohlaví, genderovou identitu či genderové vyjádření, sexuální orientaci, etnický původ, náboženství, kulturní zvyklosti...“ no a pokračuje to dál, ale nás už to nebaví vypisovat.

Škola řekla asi vše, nemáme co dalšího dodat.

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11863
10308