Okamura dře ve fitku a my máme dežaví. Tomio, tuhle fotku už jsme viděli

Japonskomoravský politik a podnikatel Tomio Okamura se tuze rád svléká do půl těla a cvičí v posilovně. Už poněkolikáté si tento chrabrý muž řekl, že ukáže svou vymakanou figuru všem fanouškům na sociální síti. Jsme jediní, kdo má pocit, že úplně stejný snímek už svět jednou spatřil?

Byla středa 8. května 2019 a Tomio se na svém Facebooku pochlubil snímkem z posilovny. Opět byl do půl těla a zatínal své svaly. „Jdu na to,“ napsal k fotografii a navodil tak atmosféru, že zrovna dře na své figuře.

Slova chvály se pod snímkem jen hemžila.

Tomio Okamura sdílel tuto fotografii, která je z roku 2016. Lidem se snažil nabulíkovat, že zrovna cvičí.

My, členové investigativní týmu reportérů JPM, jsme se ale nemohli zbavit dojmu, že tuto fotografii jsme už někdy viděl a díky našim mimořádným schopnostem a asi stovkám komentářů na Facebooku jsme zjistili, že úplně stejnou fotografii Tomio Okamura sdílel 10. dubna roku 2016.

Původní fotografie z roku 2016.

Kromě nás a stovek dalších lidí si toho všimlo i pár fanoušků, kteří Tomia na tento problém ihned upozornili.

Nejspíše Tomio není až zas takový fitness nadšenec, jak se prezentuje a do posilky chodí míň a míň. Má ze sebe špatný pocit, musí lidem ukazovat své staré fotky a vydávat je za nové, protože dnes už takovou figuru určitě nemá.

Musíme ale Tomia pochválit, že fotku alespoň lehce upravil v jakémsi počítačovém programu a změnil ji barvu. Tím nás trochu zmátl. Příště to chce ale vymyslet trochu víc!

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
2168
1167