Historické okénko našich influencerů: Druhá světová nebyla světová, protože třeba Kambodža nebojovala

Influencerka Sugar Denny odhalila neuvěřitelné spiknutí a hoax, který ilumináti vtloukají do hlavy nevinným dětem skrze učebnice dějepisu.

Druhá světová válka podle ní ve skutečnosti vůbec nebyla světová, protože se odehrávala v Evropě a takové ty země jako Karibik nebo Kambodža se jí nezúčastnily.

Prohlásila to v jakémsi historickém okénku s další ikonou generace Z Tadeášem Kuběnkou, přičemž po původním videu, ze kterého následující úryvek pochází, jsme se z pudu sebezáchovy rozhodli nepátrat.

„Přijde mi vtipný, jak se tomu říká vole jako světová. Protože víš co, to byla jenom v Evropě a pak se tam zapojila Amerika. No ale třeba Karibik tam s náma, vole, nefightoval. A třeba Kambodža a tady tyhlety státy. Prostě to byla Evropa, ale všichni fůrt jako World War Two!“ vysvětlila svou pozoruhodou teorii Sugar Denny, vlastním jménem Denisa Kouřílková.

Influenceři Sugar Denny a Tadeáš Kuběnka ve společném videu.

My snad jen dodáme, že Kambodža se samostatným státem stala až v roce 1953, ale i mistr historik se někdy utne.

No, je skvělé vidět, že i dnešní mládež má zájem o historii. Horší je, že Sugar Denny a Tadeáš Kuběnka naprosto nevratně ovlivňují myšlení i vašich dětí, čeká nás zřejmě zářná budoucnost.

Sugar Denny

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
16011
15448