Chceme být hokejky a hrát za Spartu Praha! Pak nám totiž bude šéfovat tahle sexy MILFka

Když jsme byli malí kluci, chtěli jsme být popeláři, kamioňáci či hasiči. Teď máme nový sen!

Chceme hrát hokej a ideálně za pražskou Spartu! To, že tento klub hraje už delší dobu slušně řečeno ho*no, je nám celkem šumafuk.

Nás zaujala nová generální ředitelka Sparty, která se jmenuje Barbora Snopková Haberová. Ta si už stihla zapózovat se sparťanskou legendou Petrem Tonem a my od ní nemůžeme odtrhnou oči.

(Barbora Snopková Haberová je novou šéfkou Sparty. Po její levici legenda hokejového klubu Petr Ton.)

Devětatřicetiletá Bára je od pohledu dominantní samice, která bude své podřízené peskovat ve dne v noci. A to se nám moc líbí!

Kromě toho se nám také zamlouvá její kontroverzní minulost, která z této sexy MILFky dělá ještě lákavější zboží. Je právnička a pracovala pro Českou poštu nebo pro nepravomocně odsouzeného politika Davida Ratha. Navíc je také dobrou kamarádkou exministra Milana Chovance.

Barbora Snopková Haberová s Davidem Rathem

Ve vrcholovém managementu České pošty vydržela  jen dva dny. I tak se ale zapsala mezi „legendy“. Její jméno totiž figurovalo v poštovní korupční kauze.

U Báry doma bude teď celkem živo. 

Ona teď maká pro Spartu, zatímco její manžel (ano, bohužel je zadaná) Jan Snopek dříve válel za Pardubice a teď působí jako kondiční trenér konkurenční Plzně.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
4462
5089