Ornella pohanila Nele Slovákové splácnuté silikony, ta ji označila za špekouna s IQ houpacího koně

Rychle! Už se peró!

Začíná to skoro jako anekdota. To si tak jde Ornella Koktová, Nela Slováková a její připláclé silikony vyšly na ples a je z toho internetová bitka plná slz, nadávek, nálepkování, mudrování a obviňování, která z těchto dvou zapomenutých déčkových celebrit má na těle více tuku.

Ano, to vpravo je ona na inkriminované akci.

26.ledna 2019 v 23:56, příspěvek archivován: 15.dubna 2019 v 17:43Jenže se nejedná o žert. Nejhumornější prvek, který tato historka má, je, že se celá tato společenská akce odehrála v Brně. A jak se říká o Brnu, je to přece jen jediný vtip, v kterém se dá bydlet.

Pokud jste nicméně zmatení a nevíte, kdo je Nela Slováková, tak se nebojte. Nejste v tom sami. My si to museli také googlit. Podle všeho by se mělo jednat o vítězku reality show Hotel Paradise. Což si stejně tak Google mohl vymyslet, protože ani netušíme, že se v historii céčkových pořadů něco takového natáčelo, ale ....budeme mu prostě věřit.

22.ledna 2019 v 22:04, příspěvek archivován: 15.dubna 2019 v 17:43Nela sice prý nemá maturitu, ale zato má umělá prsa, je z Brna a ráda by byla slavnou. Až potud za nás dobrý. Občas prý taky něco moderuje a ráda o sobě říká, že je modelka. Inu dobrá.

Nedávno si vyrazila na událost Ples jako Brno, na kterém ji zmerčila profesionální matka a víkendová módní kritička Ornella Štiková, která si dovolila nejen zkritizovat celý ples za lacinost, ale dokonce pohanila i obepnutý kus hadru, který si tato brněnská diva umístila na své zplastikované tělo.

16.ledna 2019 v 11:43, příspěvek archivován: 15.dubna 2019 v 17:43Díky tomu na internetech vypukl dialog tak svižný, že i Shakespeare někde v zásvětí právě zlomil svůj brk závistí. Pro vás jsme celou tu výměnu názorů zkrátili do krátké divadelní hry nazvané Připláclé silikony v Brně.

1. První dějství, těsně po plese

Ornella: Zde mi postačí jen pár slov: pohled na připlácnuté silikony opravdu není to nejpříjemnější,


Nela:Paní, buďte tak laskavá a neoznačujte mě ve svých příspěvcích, stydím se za vás. Děkuji.


 2. Druhé dějství, na internetech přituhuje


Ornella: Díky, že jsi pochopila, komu tady máš vykat.


Nela (k davu svých nohsledů): Prosím vás, holky, neposílejte mi, co má ten špekoun s IQ houpacího koně na svém Instagramu, protože mě to fakt nezajímá! Je mi to jedno, akorát mi zaplňuje inbox.Třetí dějství zatím nemáme, ale očekáváme, že si na sebe holky vzájemně někde počkají na ulici a pořežou se vzájemně nožem na tépichy. Ornella vyřízne Nele silikon a s vítězným výrazem ve tváři si ho nacpe do pusy a sní.

17.ledna 2019 v 18:46, příspěvek archivován: 15.dubna 2019 v 17:43Je pro nás stále záhadou, proč ženy dokáží nenávidět svá těla a těla svých sokyní se stejnou intenzitou, jako naši prarodiče nenávidí tmavé menšiny, ale nebudeme vám lhát. Je to sakra zábavné. Tak si s námi počkejte na pokračování.

 

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
4825
4674