Natasha chce mít největší zadnici na světě. To ale ještě neviděla naši Halinu

A radši jí to ani nedoporučujeme.

Někdo chce být kosmonaut, někdo zase herec. Sedmadvacetiletá „instamodelka“ Natasha Crown si za životní cíl stanovila, že bude mít největší pr*el na světě.

Natasha Crown

My jí to nebereme, podotýkáme jenom, že je to zatraceně nepraktické. To ostatně Natasha názorně předvádí i na Instagramu.

Přirovnali bychom to k tomu, když si na popojíždění po Praze pořídíte traktor. Ze Smíchova na Karlák to trvá hodinu a půl a ani na jednom konci nezaparkujete, leda úplně natěsno.

Natasha Crown

Kancelářská nebo kterákoliv jiná sedavá práce pro Natashu není, do kina si nezajde a že si v letadle nesedne je až druhotný problém za tím, že by se to letadlo naklánělo na jednu nebo druhou stranu. A opravdu precizně si zadek umyje pouze v automyčce.

Instagram
in b!0
Follow now
@natasha_crown_official1 ❤️
@natashacrown.only
@natashacrown.instabackup

#natashacrown #thick #thickness #bootybuilding #viral #thicktok #thickinsta #thickerthanasnicker #natashacrownbio #fitness #thickbooty #life #viral #bum #powerwoman #amazon #thictok#thicktoc #curvy #bodypositive

4. prosince 2022 v 10:24, příspěvek archivován: 6. ledna 2023 v 17:43

Natasha si také stěžuje, že za svůj život nikdy neměla chlapce.

„Mají ze mě totiž strach. Jsem velká osobnost, a když k tomu ještě přidáte můj extrémní vzhled, může je to zastrašit,“ říká srbská rodačka, která určitě je velká, ale nevíme, zda osobnost.

Natasha Crown

Přesto jí v cestě za snem o největší zadnici na světě nic nezastaví. Už byla na pěti zvětšovacích operacích a hodlá pokračovat dál, do toho ještě cvičí jódu, aby ty svoje půlky zpevnila.

A jestli vás oslovila, nestyďte se a navštivte její OnlyFans.

Natasha Crown

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
14469
9021