Máme nový fotbalový vzor. Pigluje agentku a dává to na net

Zapomeňte na Messiho, je tu totiž Mauro Icardi a jeho agentka Wanda.

Pomalu zapomínáme, kdo je to Lionel Messi. Protože teď nastává doba jiného Argentince, jmenuje se Mauro Icardi a je to kanec.

Mauro hraje za Inter Milán...bla bla bla... chodí s ženskou, co se jmenuje Wanda Nara, má superobří kozi a je to zároveň jeho agentka. Přesně tak, on obskakuje svou vlastní manažerku, ale ta největší hlína na tom je, že to zveřejňuje na Instagramu.

Maurova agentka Wanda. Dobrá, ne?

Na sociální síti obou se objevily fotky patřící spíš do pornočasáku. Klub s tím má problém, cítí se prý ztrapněn a hodlá divočáka Maura v létě prodat.

Tomu je to ale tak nějak jedno, protože má ego dost vysoko. 

Kozi velký

Přestože mu je 23 let, stihl už napsat svojí autobiografii.

Tam třeba fanouškům Interu vzkázal milou věc: Že prý jestli s ním budou mít problém, tak na ně pošle nájemný vrahouny z Argentiny.

Sex!

Protože ale nejsme gay, k fotbalistovi už by stačilo.

Stejně jste museli tušit, že se tenhle článek stočí k těm obřím kozi jeho agentky. Na Wikipedii, což je naše maximum pro hledání informací, protože za chvíli končí šichta, má Wanda roztomilou profesní kombinaci football agent a showgirl.

Taky je to modelka, což je z její lehce nepřírodní postavy asi patrné.

Wanda má fajn i zadek.

Předtím už byla manželkou jiného fotbalisty, Maxiho Lopéze. Jejich vztah se ale rozpadl ve chvíli, kdy začala jít jeho kariéra tak nějak dolů. Nic v tom nehledáme, určitě to nebude zlatokopka.

Připravili jsme si pro vás galerii plnou těch jejich erofotek a taky nějaký pikantnosti z jejího profilu, protože na těch erofotkách je nahatej hlavně on. Ble. Hezké pokoukání.

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
2281
878