Madonnina dcera Lourdes ukazuje chlupaté nohy a obléká se do odpadků. Líbí?

Dali byste si od této nestoudné rajdy říct?

Kde jsou ty časy, kdy rozkošná holčička Lourdes Leon byla jen kabelkovým doplňkem své maminky Madonny? Toto děvče velice rychle vyrostlo a dostalo se do hledáčku naší perverzní a stále připravené pozornosti.Chápeme, že je náročné vyrůstat ve stínu popové divy, které by pro šokování publika klidně znásilnila na pódiu ovčí potrat, ale nemůžeme říct, že by se Lourdes nesnažila svou maminku trumfnout. Na jedné módní přehlídce se ukázala v oblečení, z kterého by Františce Čížkové explodovaly bulvy tak masivně, až by ohodily celníky na hraničním přechodu v Rozvadově.

Profimedia.cz

Nevíme, kde se v ní nebo v jejích módních návrhářích zrodila myšlenka, že je estetické chodit oblékaná do cetek, co se prodávají turistům na Mallorce, a v kalhotech, které vypadají, že je měla každá žena, která byla nucena spolupracovat s Harvey Weinsteinem.

A při trošce zoomování si můžete všimnout i něčeho dalšího. Že nevíte? Tak koukejte.Na chlupatosti u žen je sice něco čuňácky divokého, co působí sympaticky, ale i tak k tomu máme lehce ambivalentní vztah. Lourdes je stejně jako její máma milovnicí divoce zarostlého podpaží a nemůžeme popřít, že to s námi jako gurmány nic nedělá, ale i tak máme pocit, že na chundelaté nohy, které při pohlazení připomínají malé hebké štěně retrívra, nebude ještě naše společnost pár let zralá.

/?hl=cs&taken-by=lourdesleon_official

Možná jednou, jednou. My se můžeme do té doby zasnít.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
3804
3123