Zoufalá operní pěvkyně vybírá peníze na zmenšení prsou. Při koncertu ji převažují dopředu

Což je dost nepraktické, když jste operní pěvkyně.

Chcete-li si udobřit Karmu a jednou jít do nebe, máme pro vás tip. Operní pěvkyně Maddie Boreham z Británie skrze platformu GoFundMe vybírá peníze, které by ji dostaly z neuvěřitelně svízelné situace.

Maddie Boreham

Je totiž operní pěvkyně a taková operní pěvkyně má docela náročnou práci, protože musí stát a řvát (vysvětlujeme proto, že žádný čtenář tohoto článku pravděpodobně na opeře nikdy nebyl). S tím má ale Maddie problém, jelikož má brutálně velké kozi.

„Roky jsem pracovala na tom, abych se stala operní pěvkyní, ale stát a zpívat pro mě není snadný úkol. Bolest je nesnesitelná a vážně mi překáží v kariéře i studiu,“ zoufá Maddie.

Maddie Boreham

Problémy má tato britská prsatice i v normálním životě, například se prý ve většině zemí na takové kozi ani nevyrábí podprsenky, také prý trpí poruchou jménem dysmorfie, což znamená, že když si stoupne před zrcadlo, vidí jen ty svoje obří melouny a vnímá je jako deformaci těla.

„Mám to, čemu spousta lidí říká požehnání. Já s tímhle termínem nesouhlasím. Ztěžuje mi to život po osobní i profesní stránce,“ říká Maddie.

Maddie Boreham

Pokud byste jí chtěli pomoct, můžete zde. Za nás je to boj proti přírodě a účastnit se toho nehodláme.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12386
2266