Čtyřicet let panna. Sexy atletka prozradila, že nikdy neměla sex a trochu toho lituje

Známá komedie Čtyřicet let panic pojednává o troubovi, který ani ve čtyřiceti letech nezasunul. Pokračování by klidně mohli natočit o atletce Lolo Jones. Jenže tady se věci mají trochu jinak...

Lolo není neúspěšná prodavačka elektrospotřebičů, nýbrž velice úspěšná atletka, která posbírala spoustu zlatých medailí nejen na letních olympijských hrách jako běžkyně, ale také na zimních coby bobařka.

Lolo Jones

Navíc je sexy a o nabídky nepochybně neměla nouzi. Tak kde je problém?

Lolo se z náboženských důvodů rozhodla, že si sex nechá až po svatbě. Jako dárek pro manžela, což je nepochybně romantické.

Lolo Jones

„Je to něco jako dárek, který chci dát svému manželovi. Ale prosím pochopte, že ta cesta pro mě byla těžká. Nejtěžší věc, kterou jsem v životě udělala. Těžší než trénovat na olympiádu, těžší než absolvovat vysokou školu,“ prozradila Lolo v jednom z několika rozhovorů.

Lolo Jones

Logicky, když člověk do čtyřiceti nesouloží, tak doslova prom*dá svoje mládí. Lolo prý lituje hlavně toho, že poprvé svoje velké tajemství odhalila na Twitteru už v roce 2012.

„To byla chyba, zabilo to pak všechny moje rande, jako bych u těch chlapů ani neměla šanci. Předtím jsem aspoň tu šanci měla, jen jsem pak musela s pravdou ven. Také sex pomáhá atletkám, skutečně pomáhá, je to dobré pro vaše hormony. Já tím pádem celý život běhám v nevýhodě,“ prozradila.

Lolo Jones

Od americké atletky je to fakt šlechetné a manželovi závidíme. Jenom by si tedy Lolo měla pospíšit, svobodných vrstevníků už v jejím věku jaksi ubývá.

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9172
15499