Kristýna Kočí tvrdí, že neznásilnila půlku sněmovny

Jen slabou čtvrtinu.

Pokud někdo okamžitě neshromáždí celou stranu Věci Veřejné někam do stodoly, tu stodolu nepoleje benzínem a nezapálí, čeká naši zemi ještě větší peklo, než když se Klement Gottwald vrátil z Hradu.

Což se samozřejmě nestane, takže si budeme ještě půl roku číst o brečícím Napoleonu wannabe Vítu Bártovi s hlasem vykastrovaného Pavla Vítka, jak natahuje u soudu, protože se mu někdo snaží dokázat, že je to taková svině, co by si do turbanu neschoval ani Usáma.

Taky si budeme ještě rok číst o tom, jak mocí opojená prostitutka v převleku za Aleše Juchelku Kristýna Kočí fňuká, že ji někdo odposlouchával a vyhrožoval jí zabitím a obviňoval ji ze šíření pohlavní choroby. Za posledně jmenovanou věc chce teď od Bárty odškodné, protože prý půlku sněmovny neosouložila.

Co jste to říkal? No ano, debily z vás všech děláme!


Což je asi jediná věc, co Bártovi věříme, protože závěr: "Kristýna Kočí do kopce močí a ve sněmovně rozšířila syfilis, co všem sežral půlku mozku," je jediné možné vysvětlení všeho.

Ale v pohodě, my si klidně počkáme, až si celá tahle skvadra azura dá ještě pětkrát odvolávám co sem odvolal a slibuju co sem slíbil. Vždyť je to strašná legrace, skoro jako politická satira dvacet let mrtvé Zuzany Bubílkové.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8622
2339