Klimatičtí teroristé to zkusili na rednecky z Nevady, šerif se po nich projel autem

Evropa, to je čajíček. A pro klimatické teroristy ráj. Vždyť třeba v Praze jim policisté dělají doprovod a jdou po každém řidiči, který byť jenom naznačí, že by nejradši prostě jen pokračoval dál.

Jenže teď se rozhodli se svými blokádami dopravy za lepší zítřky expandovat do Spojených států, a to si tedy vzali hodně velké sousto. Protože třeba takoví redneckové z Nevady si nenechají sáhnout nejenom na svoje bouchačky z Wallmartu a sestřenice, co jsou zároveň manželky, ale také hlavně na svoje obří auta.

Pocítila to skupinka, která se rozhodla blokovat právě jednu z nevadských dálnic. Na místo po chvíli přijel také šerif se svým obřím pick upem a rozsvícenými houkačkami. A konflikt vyřešil po svém.

Na sociálních sítích se objevilo video, jak velice elegantně objede kolonu, pečlivě si najede a... Prásk. Narve to rovnou do aktivistů, kteří rázem křičí, jako by je někdo nabral nikoliv na nárazník, ale na nože. A prostě tak dopravu zase uvolní.

Video vyvolalo pozdvižení u asi 0,004 procenta populace, která s klimatickými aktivisty drží basu. 99,006 procent lidí reaguje o maličko jinak.

„Přál bych si stejný policejní přístup u nás. Po rozhovorech s řadovými policisty je to jen a jen na rozhodnutí jejich vedení,“ napsal oblíbený automobilový závodník, sběratel a byznysmen Richard Chlad, jehož komentář se setkal s velkým úspěchem.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
18510
8202