Kluk z Texasu požádal o ruku babču s chodítkem (74). Má prý sexy tělo a spoustu zkušeností

Aby ne (to je na ty zkušenosti, proboha).

Že dvacítka sbalí chlapa nad hrobem a rozhodně to není kvůli penězům, na to už si moderní společnost zvykla. Když ale sedmadvacetiletý kluk randí s čtyřiasedmdesátiletou babčou, to je prostě sakra divná věc.

Přesně tak to ovšem mají Devaughn Aubrey z Texasu a Kathi Jenkinsová.

Devaughn Aubrey, Kathi Jenkins

Seznámili se přes chatovací appku, kluk prostě dostal chuť na něco netradičního, to se stává, jenže ona přeskočila jiskra a tak je nyní tento prodavač z Wallmartu s důchodkyní, čtyřnásobnou matkou, třináctinásobnou babičkou a šestatřicetinásobnou prababičkou (co se divíte, je to Texas) zasnouben.

Z několika následujících vyjádření si troufáme usuzovat, že to Devaughn v hlavě nemá tak úplně v pořádku (což je nejspíš pravda, protože je vegan).

Devaughn Aubrey, Kathi Jenkins

„Má krásnou tvář a velice sexy tělo. Od jejích roztomilých, malých prstíků, které se vrtí kolem, přes její velká, měkkoučká stehna nebo široké, chvějící se boky, které ji bolí, až po její podivný pupík, se kterým si rád hraji.“

Nebo:

„Asi se mi líbí, jak je stará, protože se mi líbí starší nebo spíše staré ženy bez ohledu na to, jestli potřebují chodítko a podobně. Nikdy mě to netrápilo.“

A ještě:

„Dává mi pocit, že jsem milován. Chutná opravdu dobře a sladce a dává mi pocit, že na tento svět možná opravdu patřím.“

A to asi hovoří tak nějak za vše.

Fotogalerie


Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
16059
4240